Cedrové taneční
Úroveň stříbrných tanečních jiných škol; pro pokročilé, kteří mají za sebou naše dubové či jiné bronzové taneční.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
17C57 ST 20.30 - 22.00 Velký sál, Cejl 76 4. 10. 2017 K. Daněk zápis
17C58 ČT 17.00 - 18.30 Velký sál, Cejl 76 5. 10. 2017 J. Vláčil zápis
17C59 NE 17.00 - 18.30 Velký sál, Cejl 76 1. 10. 2017 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od prosince 2017 - zápis začne v říjnu 2017

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na DUBOVÉ taneční. U společenských tanců blues, waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, cha cha, rumba, samba, jive, polka a dalších si zopakujete figury, které již znáte a pak se v každém z nich naučíte několik nových pěkných figur. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do PALISANDROVÝCH tanečních.

Získáte dobrou jisotu v tanci a časem budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich Dřevěných kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

25. 11. 2017; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od října 2017 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 12. 9. 2017

Dospělí1.250 Kč do 12. 9. 2017 vč. 1.350 Kč od 13. 9. 2017 vč.
Studenti1.100 Kč do 12. 9. 2017 vč. 1.200 Kč od 13. 9. 2017 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

„Jsme spokojeni. Příjemná atmosféra. Jste důslední, vtipní. Hodně se nám věnujete.“

anonymní hodnocení, cedrové taneční