Ebenové taneční
Pro absolventy našich palisandrových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka

DALŠÍ KURZY - od dubna 2018 - zápis začne v únoru 2018

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na PALISANDROVÉ taneční. U společenských tanců waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, čača, rumba, samba, jive a paso doble budeme dále prohlubovat Vaše taneční umění. Můžeme zkusit i některé ze zapomenutých tanců jako např. bossa nova, lambada, charleston apod.

Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

7. 4. 2018; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od března 2018 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 23. 1. 2018!

Dospělí1.250 Kč do 23. 1. 2018 vč. 1.350 Kč od 24. 1. 2018 vč.
Studenti1.100 Kč do 23. 1. 2018 vč. 1.200 Kč od 24. 1. 2018 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

„Výborný kurz, díky lektorům za individuální kecání do tance :) čím víc lektorů, tím víc much si všimnou.“

anonymní hodnocení, dubové taneční