Salsa, merengue, bachata

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka

DALŠÍ KURZY - připravujeme

Kurzy teprve připravujeme!

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 aprobovaní lektoři. Petr Skopal je zkušeným lektorem salsy a má výbornou a dobře srozumitelnou metodiku výuky. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Popis kurzu

Salsa je latinskoamerický tanec pocházející z Kuby. Narozdíl od latinskoamerických tanců, které běžně známe z tanečních, není svázán tolika pravidly a předepsanými figurami.
V kurzu poznáte základní pohyby a figury tohoto tance a naučíte se je různě kombinovat, aby z nich vznikaly stále nové variace. Salsa se tančí na živou, temperamentní hudbu. Poznáte i speciální způsob tancování salsy, kterému se říká Rueda de casino.

Seznámíte se i s dalšími dvěma tanci, které pocházejí z Dominikánské republiky - hravý tanec merengue a romantická bachata.

Kurzy jsou připraveny pro dospělé, starší, stydlivé i vysokoškoláky.

Závěrečný ples

8. 4. 2017; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od ledna 2017 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 28. 3. 2017!

Skvělá cena - nejlepší poměr cena/výkon v Brně - garantujeme!

Dospělí900 Kč do 28. 3. 2017 vč.1.050 Kč od 29. 3. 2017 vč.
 
Studenti700 Kč do 28. 3. 2017 vč.
850 Kč od 29. 3. 2017 vč.
 

Chcete-li uplatnit nárok na zlevněné studentské kurzovné, je třeba v první lekci kurzu předložit platný doklad o studiu. Studentskou slevu mohou uplatnit pouze studenti prezenčního studia, kteří do 1. dne kurzu nedosáhli věku 26 let.

Cena zahrnuje 8 lekcí po hodině a půl (čistého času; tančíme bez přestávky oproti jiným tanečním školám) a je pro jednu osobu. Přijďte již v párech. Pokud tanečního partnera nebo partnerku teprve hledáte, zkuste využít naší taneční inzerce.

Platba

  1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

Kurzovné se platí při zápisu či v nejbližší možné době po přihlášení. Přihláška bude platná až po uhrazení kurzovného. Po zaplacení obdržíte cca do 10 dnů potvrzovací e-mail.

Provozní řád TŠ Eso včetně stornovacích poplatků naleznete v tomto dokumentu.

Oblečení

Oblečte se pohodlně a příjemně, obleky a večerní róby nejsou třeba. Doporučujeme běžné denní oblečení. Pro karibské tance jsou vhodné případně i rifle.

Vaše výhody

Hodnocení našich absolventů

„Vynikající mistrovský taneční pár, příjemná atmosféra, profesionální vedení celého kurzu.“

Josef Vojáček ml., bambusové taneční

 

Přihláška do tanečního kurzu

 

Další informace

Pro další informace nás prosím kontaktujte.