Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 07. 2017

Ahoj, jsem pohodový kluk sportovní postavy 172 cm 23 let. Tancování mě hodně baví ale nemám taneční partnerku. vychodil sem zlaté taneční ale i kdyby jsi byla začátečnice tak mi to vůbec nevadí, všecko tě doučíme a udělám všechno proto aby tě tancování semnou bavilo. Mezi můj nejoblíbenější tanec patří Zouk a když hraje nějáký pěkný valčík tak je to taky super. Času mám spoustu. Čím dřív se ozveš, tím dřív půjdem tancovat.

Alice / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 20. 07. 2017

Hledám tanečního partnera nad 40 let, který již má nějaké zkušenosti. Já: 43 let, 164 cm, 55 kg. Ráda bych se dále zdokonalovala, příp. zašla do tančírny. Tak pište :-)

Erik / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 07. 2017

Ahoj, hľadám tanečnú partnerku na letné tančírny, jednak pre zábavu a ďalej preto, lebo človek rýchlo zabúda (aspoň teda ja...:)) Som v podstate úplný začiatočník (ale určite sa veľmi rád niečo nové naučím od pokročilejších), čerstvý absolvent bambusových tanečních, 25 rokov, výška 172. Ak máš záujem, určite daj vedieť ;) a v prípade obojstranného záujmu môžme pokračovať aj do kurzu.

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 11. 07. 2017

Ahoj, hledam tanecni partnerkdo dubovych tanecnich, pripadne i na salsu pod Petrovem ;). Je mi 25 let a merim 175cm.

Vito / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 09. 07. 2017

Som Slovak pracujuci a zijuci v Brne mam 35r a hladam zacinajucu partnerku na tanec salsa Bachata meriam 177cm 85kg Vito 792504254

Martin / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 07. 2017

Ahojte, mám 26 r., zhruba 180 cm, štíhla postava. Hľadám partnerku v Brne na začiatočnícky kurz (Bambusové taneční). Moje skúsenosti s tancom sú takmer nulové, ale zato som snaživý a rýchlo sa učím ;) V prípade záujmu sa neváhajte ozvať!

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 07. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do kurzu společenských tanců pro začátečníky od září 2017. Mám za sebou jen pár krátkých kurzů pro začátečníky, v podstatě jsem nepopsaný list papíru :) ... klidně bych zkusil i tančírnu nebo jiné tance, ale nechávám to otevřené, vzhledem k mé (ne)zkušenosti. Jsem pracující, absolvent VŠ, 26 let, 173cm, normální/průměrné (ani štíhlý, ani tlustý, ani sportovní) postavy , vyskytuji se v Brně a jeho okolí.

Victoria / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 30. 06. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera do kurzu společenských tanců pro začátečníky od září 2017 (bambusové taneční). Do Savoye bych taky ráda zašla (a i teď v létě) na bachatu a salsu. Jsem vysokoškolačka, 168 cm, štíhlá, mám tmavé vlasy a oči. Bydlím v Brně.

Dan / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 25. 06. 2017

Hledám taneční partnerku do prázdninové tančírny, nechci vše zapomenout před začátkem nové sezóny. V případě oboustranného zájmu pak můžeme pokračovat do kurzu. Chodil jsem do starletu až po stříbro a poté 2 roky do jejich tanečního klubu, nicméně tančím pro radost a některé figury už taky potřebuji připomenout. Z karibských tanců úplný základ ze Savoye a přemýšlím nad kurzy na stolárně. Jsem dvacetiletý vysokoškolák, vysoký, štíhlý, prý typický walcíř ale baví mě všechny tance. Pokud máš zájem a chuť tančit, napiš!

Ilona / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 22. 06. 2017

Hledám tanečního partnera na salsu. Ráda bych se naučila salsu v páru a občas si zatancovala v Brně pod Petrovem. Nebránila bych se ani mírně pokročilým kurzům ostatních latinských tanců. Na gymplu jsem chodila do základních i bronzových tanečních, potom jsem se už tanci dále nevěnovala. Moc ráda bych se zase k tancování vrátila a naučila se nějaké nové figury k jednotlivým tancům. Je mi 31 let, měřím 162 cm a jsem štíhlé postavy. Ilona z Brna

J. / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 14. 06. 2017

Hledám taneční partnerku. Ideálně již trošku vytancovanou. (nemusí umět destíky figur, ale ať se již trošku nechá vést). Na nějaké ty pokročilejší kurzy, taneční klub, taneční workshopy, soustředění a hlavně tančírny. Díky. Já: 33 let, cca 190cm.

Marky / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 10. 06. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera nejlépe do palisandrových tanečních a přes léto do tančíren. Palisandrová taneční jsem již absolvovala, stejně tak mahagonová, už jsou to ale skoro dva roky a tak bych si potřebovala vše osvěžit. Do tančírny občas chodím. Nebránila bych se ani jiným tancům. Je mi 24 let a měřím 178 cm. Pokud si myslíš, že bychom to spolu mohli alespoň zkusit, neváhej a ozvi se! Na věku nezáleží, máš-li chuť tančit, učit se a víš, jak se radovat ze života. Těším se! M.