FAQ Coronavirus

Aktualizováno 7. 3. 2021

 

Dámy a pánové,

 

přeji Vám fajn den a pevné zdraví.

 

Dovolte mi několik aktuálních informací ohledně dění v Taneční škole Eso. Z nabídky na našem webu prozatím zmizely všechny kurzy. Až to bude možné a rozumné, vypíšeme nové termíny, protože pro mnoho z našich přihlášených klientů už původní časy nejsou relevantní. Do nově vypsaných kurzů bude znovu potřeba se elektronicky přihlásit. Jakmile budou kurzy vypsány, budeme Vás informovat zde, na našem Facebooku a také mailem. Je pravděpodobné, že už v průběhu léta vypíšeme několik intenzivních víkendových tanenčních. Budou možné individuální lekce a opět poběží naše tančírna Eso ORIGINAL. Máte se tedy na co těšit.

 

V poslední době se mě několik našich klientů ptalo, jestli mají trénovat podle videí na internetu. Jednoznačně toto nedoporučuji. Ze statistik vyplývá, že je devětkrát až desetkrát náročnější (časově, finančně...) opravit zažité chyby a návyky, než se pohyb učit správně napoprvé. I pokročilí tanečníci potřebují "třetí oko", natož pak začátečníci. Z videa se nikdy nedozvíte, jestli vysvětlovanou látku opravdu provádíte dobře a správně. Zkuste být trpěliví, brzy se opět na parkěte sejdeme a dáme se do tance.

 

Jsme tu stále pro Vás!

 

Váš

 

Jindřich Vláčil
www.tanecniskolaeso.cz


  • Sdílejte odkaz na tuto stránku:
  • Sídlet na Facebooku
  • Sídlet na Twitteru
  • Sídlet na Google+
  • Sídlet na LinkedIn