FAQ Coronavirus

Aktualizováno 30. 9. 2020.

Dámy a pánové, milí tanečníci,

pečlivě sledujeme aktuální změny vládních nařízení. Právě zde Vás budeme informovat o dalším průběhu našich tanečních kurzů, jakmile budeme znát konkrétní podmínky. Prozatím všechny kurzy běží podle plánu.

Situaci respektujeme, ale nepanikaříme a zůstáváme v klidu. Vláda nám rozkázala roušky i do tanečních. Budeme je tedy do odvolání nosit a přizpůsobíme tomu výuku. Máme velké prostory, malé skupinky lidí a intenzívně větráme. Necítíte-li se dobře, do taneční školy prosím nechoďte. Kurzisté mající příznaky respiračního onemocnění budou z lekce vyloučeni. Kdyby se teoreticky stalo, že by opět nastala celoplošná karanténa, budeme situaci řešit stejně jako minule - běžící kurzy pozastavíme a dokončíme je, jakmile to bude možné. O své kurzovné tedy v žádném případě nepřijdete.

Zdraví

Váš Jindřich Vláčil


  • Sdílejte odkaz na tuto stránku:
  • Sídlet na Facebooku
  • Sídlet na Twitteru
  • Sídlet na Google+
  • Sídlet na LinkedIn