FAQ Coronavirus

Vážení pánové a milé dámy,

doufám, že zůstáváte zdraví, optimističtí a v pohodě. Přinášíme Vám možný postup našich akcí v následujících měsících.

Máme za sebou 5 lekcí třetího běhu dřevěných tanečních kurzů sezóny 2019/2020. Zbývají nám 3 lekce, které s Vámi rádi dokončíme, až to podmínky dovolí. Přesný začátek pokračování běžících kurzů Vám povíme zde, na facebooku, a pro jistotu také e-mailem.

Závěrečné plesy 5. 4. a 29. 5. samozřejmě rušíme. Zakoupené vstupenky nám můžete vrátit nebo je využít na nadcházejícím plese v listopadu 2020.

6. 4. měl začínat čtvrtý běh kurzů, který, jak už je zřejmé, také bohužel nezačne. Někteří z Vás již máte uhrazené kurzovné. Nabízejí se zde dvě varianty.

1. Vrátíme Vám platbu v plné výši zpět a až budete chtít, znovu se k nám přihlásíte.
2. Kurzovné u nás ponecháte s tím, že jej využijete na nové kurzy, které začnou na přelomu září a října.

Obě možnosti mají své výhody a nevýhody vzhledem k tomu, že v nové sezóně pravděpodobně zvedneme z pochopitelných důvodů ceny kurzovného. V případě, že se rozhodnete pro druhou variantu, v nových kurzech nebudete muset nic doplácet.

Tančírny Eso ORIGINAL a individuální lekce budou pokračovat, jakmile to bude možné.

Zvažujeme nové letní jednorázové taneční akce a kurzy různého rozsahu. Připravujeme také novou variantu trénování pro celé Brno - volné taneční tréninky. Podrobnosti přineseme již brzy.

Vám všem, kteří nás v této době různými způsoby podporujete, mnohokrát děkujeme za Vaši vstřícnost, ochotu a porozumění. Máte to u nás! :o)

Mějte se fajn a zůstávejte zdraví!

 

Váš Jindřich Vláčil


  • Sdílejte odkaz na tuto stránku:
  • Sídlet na Facebooku
  • Sídlet na Twitteru
  • Sídlet na Google+
  • Sídlet na LinkedIn