O Taneční škole Eso

ČT: DOBRÉ RÁNO, BRNO - valčík, čača, waltz, jive

PŘÍMÝ PŘENOS ČESKÉ TELEVIZE Z TANEČNÍ ŠKOLY ESO

Srdečně Vás vítáme na stránkách Taneční školy Eso. Taneční škola Eso je moderní taneční centrum postavené na tradičních hodnotách. Naším posláním je srozumitelné předávání tanečního umění našim klientům nejen za pomoci pozitivního a citlivého individuálního přístupu.

Tanec předáváme s filozofií "méně je více", tedy raději méně figur a dobře, než více figur a nedobře, jak je tomu pravidlem v ostatních tanečních školách. Ve velkých sálech máme malé skupinky tanečních párů vedené dvěma zkušenými lektory, ne jen lektorem a pomocníkem.

Našimi jedinečnými Dřevěnými tanečními prošlo již mnoho tanečních párů. Mrkněte, co o nás napsali.

Zakladatelem, trenérem, tanečním mistrem a ředitelem Taneční školy Eso je Ing. Jindřich Vláčil, MBE.

Přestaňte jen šlapat kroky, začněte tančit.

Pokud preferujete kvalitu před kvantitou, přijďte k nám.