Salsa, merengue, bachata
Kurz 18SMB41 je určen pro mírně pokročilé tanečníky.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka

DALŠÍ KURZY - od října 2018 - zápis začne v červenci 2018

Kurz 18SK1 je určen pro úplné začátečníky.

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Popis kurzu

Salsa je latinskoamerický tanec pocházející z Kuby. Narozdíl od latinskoamerických tanců, které běžně známe z tanečních, není svázán tolika pravidly a předepsanými figurami.
V kurzu poznáte základní pohyby a figury tohoto tance a naučíte se je různě kombinovat, aby z nich vznikaly stále nové variace. Salsa se tančí na živou, temperamentní hudbu. Poznáte i speciální způsob tancování salsy, kterému se říká Rueda de casino.

Kizomba je krásný a smyslný párový tanec. Pochází z Angoly, ale její dnešní podoba je ovlivňována řadou dalších hudebních a tanečních stylů. Kizomba se stala velmi populárním tancem například v Paříži, velmi rychle se ale šíří po celém světě. Jakmile se ji člověk naučí, velmi snadno si ji zamiluje! V kurzu zvládnete základní kroky a variace. Dámy poznají pro kizombu typický styling, při kterém krásně rozvlní své boky.

Kurzy jsou připraveny pro dospělé, starší, stydlivé i vysokoškoláky.

Závěrečný ples

30. 11. 2018; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více.
Předprodej vstupenek od října 2018 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 31. 8. 2018!

Skvělá cena - nejlepší poměr cena/výkon v Brně - garantujeme!

Dospělí990 Kč do 31. 8. 2018 vč.1.140 Kč od 1. 9. 2018 vč.
 
Studenti790 Kč do 31. 8. 2018 vč.
950 Kč od 1. 9. 2018 vč.
 

Chcete-li uplatnit nárok na zlevněné studentské kurzovné, je třeba v první lekci kurzu předložit platný doklad o studiu. Studentskou slevu mohou uplatnit pouze studenti prezenčního studia, kteří do 1. dne kurzu nedosáhli věku 26 let.

Cena zahrnuje 8 lekcí po hodině a půl (čistého času; tančíme bez přestávky oproti jiným tanečním školám) a je pro jednu osobu. Přijďte již v párech. Pokud tanečního partnera nebo partnerku teprve hledáte, zkuste využít naší taneční inzerce.

Platba

  1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

Kurzovné se platí při zápisu či v nejbližší možné době po přihlášení. Přihláška bude platná až po uhrazení kurzovného. Po zaplacení obdržíte cca do 10 dnů potvrzovací e-mail.

Provozní řád TŠ Eso včetně stornovacích poplatků naleznete v tomto dokumentu.

Oblečení

Oblečte se pohodlně a příjemně, obleky a večerní róby nejsou třeba. Doporučujeme běžné denní oblečení. Pro salsu a kizombu jsou vhodné i rifle, tričko a pohodlné tenisky.

Vaše výhody

Hodnocení našich absolventů

„Zatím nejlepší kurz, který se věnuje technice a provedení a ne spoustě kroků, které se časem zapomenou. Vyhovuje nám probírat max. 2 tance za lekci, více stejně splyne dohromady.“

anonymní hodnocení, cedrové taneční

 

Přihláška do tanečního kurzu

 

Další informace

Pro další informace nás prosím kontaktujte.