Santalové taneční
Pro absolventy našich palisandrových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka

DALŠÍ KURZY - od dubna 2018 - zápis začne v únoru 2018

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na PALISANDROVÉ taneční. Po absolvování Palisandru můžete navázat kterýmkoli z těchto kurzů: MAHAGONOVÉ, EBENOVÉ, SANTALOVÉ nebo AMARANTOVÉ taneční. Variace jednotlivých tanců na sebe volně navazují. V každém tomto kurzu je vyvážený poměr standardních a latinskoamerických společenských tanců. Po postupném absolvování všech těchto kurzů budete mít velmi bohaté a atraktivní vazby v každém tanci.

Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

1. 6. 2018; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od května 2018 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 29. 3. 2018!

Dospělí1.290 Kč do 29. 3. 2018 vč. 1.390 Kč od 30. 3. 2018 vč.
Studenti1.160 Kč do 29. 3. 2018 vč. 1.260 Kč od 30. 3. 2018 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

„Líbí se mi dobrý přístup lektorů, s vtipem a nadhledem, umíte „lidsky“ předat svoje umění. Tančí se s váma dobře.“

Tomáš, palisandrové taneční