Pavel Vysoglad / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 09. 2017

Muž 172 cm, 89 kg z pokročilých tanečních, hledá partnerku do páteční, nebo sobotní tančírny, nebo do tanečních pro pokročilé. Optimálně v pátek, nebo sobota. "Život je proto, aby se žilo."

Jožka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 09. 2017

Ahoj, jsem dvacetiletý student VŠ, který na taneční neměl nikdy čas a teď mně to mrzí, tak s tím chci něco udělat. Jsem sportovně založený typ, normální postavy 180 cm. Úplný začátečník, takže bambusové taneční.

Zuzana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 07. 09. 2017

Hledám tanečního partnera do kurzu pro začátečníky. Je mi 31 let, 160 cm, normální postava.

Patrik / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 07. 09. 2017

Ahoj, jsem dvaadvacetiletý, cca 180 cm vysoký, v tanci mírně pokročilý student, který by si rád zopakoval lekce z dob gymnázia a dále se v tanci zdokonaloval s fajnovou taneční partnerkou. Neměříš-li dvakrát tolik co já, byl bych rád, kdyby ses ozvala. :-)

Patrik / hledá partnerku

Martin / hledá partnerku

06. 09. 2017

Ahoj, hledám partnerku do základních/bambusových tanečních. Je mi 20 let, jsem pohodový, kamarádský, studující muž. Z tanečních jsem měl vždy strach, ale teď jsem zjistil, že je to úžasná věc. Je zde taková, která hledá partnera?

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 05. 09. 2017

Ahoj, úplný začátečník, 39 let, 179 cm, normální postavy, hledá taneční partnerku do bambusu.

Tereza / hledá partnera

03. 09. 2017

Ahoja, hledám tanečního partnera do dubových tanečních. Bambusové jsem absolvovala letos v květnu/červnu a ráda bych pokračovala. Případně můžu zopakovat bambus (opakování matka moudrosti :-)). 30 let, 172 cm, postava snad normální :-)

Lukáš / hledá partnerku

01. 09. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do základních/bambusových tanečních. Jsem 19 letý pracující i studující muž. Taneční mě nikdy nezaujaly, ale teď mě to mrzí a chtěl bych to napravit. Je tu nějaká, která hledá partnera?

mírně pokročilá / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 30. 08. 2017

Ráda bych našla tanečního partnera do tančírny v Brně, který má za sebou dubové taneční kurzy v TŠ ESO. 53 let, 170 výška, štíhlá.

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 29. 08. 2017

Ahoj, je mi 40, normální postavy, taneční jsem neprodělal, proto se chci naučit standard. Hledám nějakou ženu, která by do toho se mnou šla. Díky

Ondřej / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 28. 08. 2017

Ahoj, rád bych našel taneční partnerku s chutí protančit celí večer na parketu. Je mi 22 let, umím standart i latinu. Rád si zopakuji základní taneční .