Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Kristýna / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 30. 01. 2018

Krásný den ;) je to pár let od základních tanečních, ale snad se nějaké kroky vybaví. Ráda bych zkusila dubový taneční kurz a tak tímto hledám partnera ;) Mám cirka 168 cm a tak 74 kg. Je mi 27.

Odpovědět na inzerát

Radim / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 30. 01. 2018

Přeji krásný den milé dámy a slečny, rád bych našel partnerku na dubový kurz. Je mi 30 let, měřím 176cm, váha kolem 70kg. Mám za sebou zatím bambusový kurz. Budu rád, když se ozvete:-)

Odpovědět na inzerát

Jaroslava / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 28. 01. 2018

Dobrý den, hledám tanečníka na bambusové tance pro začátečníky. Jedná se o pondělí od 17.00-18.30 hod. Měřím 170 cm, vážím 90 kg, je mi 43 let.

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 26. 01. 2018

Ahoj, hledam tanecni partnerku do Dubovych tanecnich. I mi 25 a merim 175cm.

Odpovědět na inzerát

Zdenda / hledá partnerku

(kraj Vysočina) / 26. 01. 2018

Swingový Lindy hop a blues - Drag Blues . (kdyby byla chuť, tak můžeme trénovat i zvedačky - aerialy a záklony, ale není to podmínkou, u nás to moc často k vidění není, protože to chce trochu více tréningu). Nešlo mi to zadat v rubrikách současně.

Odpovědět na inzerát

Zdenda / hledá partnerku

(kraj Vysočina) / 26. 01. 2018

Hledám partnerku, kterou baví trénovat i techniku tance, správné držení, postavení a nejenom se učit plno figur, složitých sestavy a poté je odšlapat na plese, bez dobře provedeného základu. Soutěžně jsem netancoval, ale hodně mě to baví a chtěl bych se opravdu dobře naučit tancovat. Partnerka by měla mít alespoň 160 cm, přiměřenou taneční hmotnost, trochu ohebnosti, ale hlavně chuť, výdrž a čas. Věkově to tolik neprožívám, protože kdo se snaží, dosáhne na zem a nezlomí se při lehkém záklonu, tak ví, o čem mluvím. V něčem jsem pokročilý více, v něčem méně. Snažím se o stt, polku, lat (zatím není mojí silnou stránkou, ale usilovně na sobě pracuji), lindy hop - swing a blues. Salsu a mambo umím jen tak lehce, ale nevidím problém, zdokonalit se i v těchto tancích. Paso doble jsem nikdy netančil, takže jej také neumím. Je mi 42, měřím 184, vážím 85 kilo, ale moc tuku na mě není :-) jsem svobodný,takže čas mám, chuť a výdrž také, poněvadž tak trochu sportuji (plavání, kolo, jóga, strečing) a pohybu se vůbec nebojím. Také rád chodím tancovat na plesy, různé taneční akce a občas nějaké to taneční soustředění. Jediný problém je ten, že jsem z Jihlavy a tady v okolí, nikdo nechce trénovat. (Hodina a půl týdně, odchozená v tanečních nemá pro opravdový tanec velký užitek, chce to více...). Pevně doufám, že se nadšená partnerka objeví, protože zítřek nikdy neumírá :-)

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 23. 01. 2018

Hledám tanečního partnera. Jsem VŠ, nekuřačka, 160 cm, 60 kg, ve věku skoro 52 let, mladšího vzhledu. Chodila jsem několikrát do začátečnických kurzů, ale žádný partner nechtěl nebo nemohl pokračovat. Ráda bych tedy našla někoho, kdo by chtěl pokračovat na úrovni "bronz" a výše. Sólově se věnuji výrazovému tanci a trochu jsem se zamilovala do flamenka. Chtěla bych také zkusit tango argentino, na něm mě fascinuje ta souhra partnerů.

Odpovědět na inzerát

Martina / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 22. 01. 2018

Hledám tanečního partnera do mírně i více pokročilých tanečních pro dospělé. Jsem z Brna, 51 let mladšího vzhledu, 162/50. Martina

Odpovědět na inzerát

Hana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 22. 01. 2018

Ahoj, hledám tanečního partnera do kurzu pro +/- mírně pokročilé (dub) nebo jen tak do tančírny. Mám za sebou základy i pokračovací kurzy, ale ráda si něco z toho zopakuji. :) 21 let, 54 kg/170 cm.

Odpovědět na inzerát

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 22. 01. 2018

Ahoj! Hledám taneční partnerku na bambusové taneční kurzy, které začínají v únoru 2018. Je mi 23, mám asi 193cm a 97kg.

Odpovědět na inzerát

Simča / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 21. 01. 2018

Hledám tanečního partnera ne začátečníka na kubánskou salsu, bachattu.

Odpovědět na inzerát

Pavlína / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 15. 01. 2018

Ahoj, hledám tanečního partnera na kurz (+/-Palisandr), tančírny. Popř., kdyby některého tanečníka lákal swing (LindyHop, Balboa), taky se nebudu zlobit:-).. Pavlína 175/37

Odpovědět na inzerát