Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 22. 06. 2018

Ahoj, hledá se taneční partner v seniorském věku do prázdninové tančírny na tango, jive nebo třeba salsu. Přihlásí se někdo? Středně pokročilá štíhlá seniorka.

Odpovědět na inzerát

Iva / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 20. 06. 2018

Ahoj, hledám tanečního partnera. V minulosti jsem prošla tanečními kurzy ve Starletu a ráda bych se tancování dál věnovala. Tančírny nebo i kurzy pro dospělé. Nyní chodím na sólovou salsu. Salsu a bachatu jsem zkoušela jen sólově, ale moc mě baví. Měřím 166cm, 55kg, 41 let. Iva

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 15. 06. 2018

Ahoj :) rád bych se po roce vrátil k tanc a chodil do tančíren, najde se tu dívka, která bere tanec také jako koníček, zábavu? mám za sebou palisandrový kurz, né vše si pamatuji :D ale nebráním se nějakému opáčku. Je mi 24 let 190 cm. Tak na parketě :) Honza

Odpovědět na inzerát

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 07. 06. 2018

Ahoj :) hledám taneční partneru, která by si se mnou chtěla projít zaačátečnický kurz, případně i pokračovat dál (budeme-li oba spokojeni). Je mi 31 let, měřím 180 cm, takže ideálně bys mohla být menší a mladší. Měl jsem taneční na gymplu, ale chci se k tanci znovu vrátit. Napiš a domluvíme se :)

Odpovědět na inzerát

Kateřina / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 31. 05. 2018

Ahoj, jsem mírně pokročilá tanečnice co teď měla rok pauzu (odchodila jsem 2x cedrové kurzy) a hledám k sobě tanečního partnera, který by se mnou pokračoval dál :-) a nejlépe byl pokročilejší než já. Plus samozřejmě zkusíme i tančírny :-) Je mi 31 let, jsem vysoká (174cm), ale pozor, žádná topmodelka, ale normální moravské děvče :-)

Odpovědět na inzerát

Pepa / hledá partnerku

13. 05. 2018

Ahoj, velmi mě baví tančit a hledám partnerku, která by se mnou chodila do tančírny. Mám za sebou taneční kurzy, ale už přes 2 roky jsem netančil a rád bych zase začal pravidelně chodit. Mám 180 cm, 80 kg a je mi 26 let.

Odpovědět na inzerát

Hela / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 05. 05. 2018

Seniorka rozv.63/168 hl.tanečního partnera z Jm kraje do tanečního kurzu (krátkodobého).

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 19. 04. 2018

Hledam tanecniho partnera, merim 177cm,70kg, jsem zacatecnik, teprv sem zacla ale mam nadseni a chci tancovat casto, mam i soukrome lekce. planuji kurz a tancirny.

Odpovědět na inzerát

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 18. 04. 2018

Ahoj, jsem mírně pokročilý tanečník a hledám k sobě taneční partnerku, která by chtěla tančit a trénovat i vícekrát týdně, chodit do tančírny i na kurzy. Můžeme se spolu naučit správnou techniku a tanec si potom vždy hezky užijeme :-) Já mám 32 let, 169cm a 69kg. Kterákoliv slečna do 30 let a do 165cm má šanci. Můžeš být i začátečnice, ale musíš chtít jít dál. Prosím, pro odpověď použijte telefon: 732154817 Budu se těšit na Tvou odpověď. Petr.

Odpovědět na inzerát

Pavel / hledá partnerku

17. 04. 2018

Milé dámy, přeji Vám krásný den a rád bych touto cestou našel taneční partnerku pro víkendové tančírny nebo některý ze stálých kurzů. Tancoval jsem delší dobu, pak pauza a teď bych se rád vratil..mám za sebou zlaté kurzy ale je to déle..Určitě by mi nevadilo začít v Esu s novou taneční partnerkou v některým z nižších tanečních kurzů, ještě lépe si osvojit základní techniky tanců a postupně se společně protančit do kurzů pokročilejších :-) Jsem VŠ, nekuřák, 35 let, 173cm, 70 kg. Těším se na odpovědi :-)

Odpovědět na inzerát

Šárka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 15. 04. 2018

Dobrý den, hledám tanečního partnera na standard i latinu. Nějaké taneční zkušenosti už za sebou mám a ráda bych se k tomu vrátila. Jsem temperamentní, ale dobře se nechávám vést. Jsem OSVČ, časově se přizpůsobím. Je mi 47 let, 183/75. Jsem z Brna.

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 08. 04. 2018

Hledám tanečního partnera jakéhokoli věku, který si prostě troufne. Jsem VŠ, nekuřačka, 160 cm, 60 kg, 52 let, mladšího vzhledu, pohybově zdatná a vytrvalá. Chodila jsem několikrát do začátečnických kurzů, ale žádný partner nechtěl nebo nemohl pokračovat, nevydržel. Ráda bych tedy našla někoho, kdo by chtěl pokračovat na úrovni "bronz" a výše. Věnuji výrazovému tanci v amatérském tanečním divadelním souboru, miluji flamenko. Chtěla bych také zkusit tango argentino, na něm mě fascinuje ta souhra partnerů.

Odpovědět na inzerát