Pepa / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 10. 09. 2019

Ahoj. Hledám partnerku se zájmem o tanec - standard, latina, případně country. Jsem 170/78, věk 54, nekuřák. Uvítám tedy, budeš-li menší štíhlé či štíhlejší postavy, věk 40-53 let. Jsem pokročilý, ale mohu i od začátku. Brno, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj. Tanec mne baví

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 09. 2019

Ahoj, je mi 25 let a měřím 172 cm. je tu nějáká šikovná tanečnice která by ráda chodila do tančíren ? :) tancuju už cca 8 let.

Ondra / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 04. 09. 2019

Ahoj, je mi 27 let, měřím 178 cm a usilovně pátrám po nějaké parťačce do tanečních pro začátečníky. Už jsem je sice jednou absolvoval, ale je to dávno a skoro vše jsem zapomněl. Později bych rád pokračoval i některými pokročilejšími kurzy. Budu vděčný za zprávu :)

Jara Vrátil / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 09. 2019

Ahoj všem, hledám kámošku , která by mohla být muj taneční partner pro začátečníky do dubovích tanečník . Jinak doufam že nebudu uplné dřevo, začátečník . Jinak u dřeva pracuji a jsem Bukva a bydlím na Bukové. Prostě hladám kamošku pro dřevo na parketách. :-) Je mi 48 a kse, silnější. JInak se těším že si zatančíme.:-)

Dan / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 09. 2019

Ahoj, jsem Dan (174cm, 18 let, okres Znojmo) a hledám taneční partnerku. Absolvoval jsem základní taneční na střední škole a zalíbilo se mi to natolik, že bych chtěl se společenským tančením pokračovat. Jsem trpělivý, ale trochu stydlivý. Budu moc rád za jakoukoliv odpověď

Marek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 09. 2019

Ahoj, bylo by fajn se v 28 letech naučit tančit. Našla by se nějaká odvážná slečna, ideálně do výšky 167cm, která by se, se mnou vydala na parket?

Iva / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 29. 08. 2019

Najde se tu muž středního věku (cca 45 + ) a výšky, který rád tancuje a chtěl by v tancování nejen zdokonalit, ale třeba se i naučit něco nového? Hledám partnera do kurzu argentinského tanga pro začátečníky, příp. i doprovod na další taneční akce dle dohody (plesy, tančírny, workshopy nebo i taneční klub). Jsem VŠ 166/59 kg

Hana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 26. 08. 2019

Ahoj ,jmenuji se Hana a hledám v Brně tanečního partnera na bambusové tance od září. Měřím 165 cm, věk 60 let. Partnera prosím do 55 let.Tanec mám ráda . Těším se .Hana

Adam / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 08. 2019

Ahoj, jmenuji se Adam, je mi 21 let, i když mi každý tipuje méně, a měřím 179 cm. Mám za sebou základní a pokračovací kurz. Tanec mě nesmírně baví a myslím to s ním vážně. Hledám taneční partnerku do taneční školy v Brně. Ocením slečnu, která bude mít zájem občas (a klidně i často) navštívit i tančírnu, abychom se mohli neustále zdokonalovat. Nebráním se ani jakýmkoli tanečním akcím (workshopům apod.) nad rámec. Pokud máš zájem, určitě se mi ozvi :).

Milan / hledá partnerku

19. 08. 2019

Argentinské tango, - rad bych se naučil tančit s milou štíhlou ženou do 63let, nebo klasiké tance. Kdysi jsem rád tančil standart i latinu. Rád bych se k tanci zase vrátil. Máš ráda taneční pohyb-napiš.

Marek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 18. 08. 2019

Ahoj, jsem Marek, rád tancuji a hledám partnerku, která taky. Tančím standard i latinu pro zábavu v tančírnách, zkusil bych třeba taneční klub. Je mi 31 a měřím 180 cm. Mám za sebou stříbrné taneční a rád bych pokračoval dál.

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 13. 08. 2019

Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochoten se mnou absolvoval bambusové taneční (poslední taneční na střední před mnoha lety) Protože nemám prakticky žádný základ, ,,hodila" by se mi tedy slečna , která by byla velmi (VELMI) trpělivá . 25 let, 192 cm. Budu se těšit :)