Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Alena / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 26. 01. 2019

Ahoj, jmenuji se Alena a hledám tanečního partnera do bambusových (začátečnických) tanečních. Je mi 26 let a jsem menší štíhlé postavy (159 cm). Budu ráda pokud by se našel někdo komu vyhovují dřívější kurzy (od 17 hod.), nejlépe asi ty čtvrteční :-). Budu se těšit :).

Odpovědět na inzerát

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 01. 2019

Ahoj, v listopadu jsem odchodil dubové taneční a hledám taneční partnerku do cedru, případně bych si zopakoval i dubové. Je mi 23 a měřím 193cm.

Odpovědět na inzerát

Veruska. / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 21. 01. 2019

Ahojky, hledám pokročilého tanečního partnera do Cedrových tanečních, který cítí rytmus a vede partnerku při tanci. Je mi 20 let, tanec mě velmi baví. Jsem štíhlé postavy a velmi vysoká ( 180 cm). Nemám však problém tancovat s mužem stejné výšky. :)

Odpovědět na inzerát

Alice / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 21. 01. 2019

Číslice určující tvůj věk se sice již blíží k pětce příp. jí už začíná, přesto máš podobně jako já aktivní zájem o tanec a rád by ses v něm dál zdokonaloval? V tom případě jsme na tom podobně. Jsem štíhlá, 168 cm vysoká, mírně pokročilá a ráda bych našla tanečního partnera ideálně ještě do únorových kurzů, příp. do tančírny nebo na plesy. Pokročilost není rozhodující, podstatné je nadšení pro tanec, smysl pro rytmus a taky troška trpělivosti.

Odpovědět na inzerát

Lucka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 19. 01. 2019

Ahoj :), jmenuji se Lucka a ráda bych našla tanečního partnera na cedrové taneční anebo jen tak do tančírny. Měřím 177 cm a je mi 24. Těším se na odpověď a přeji krásný den.:)

Odpovědět na inzerát

Tomáš / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 01. 2019

Ahoj, jmenuju se Tomáš, je mi 24 let. Na střední škole jsem plně nevyužil možnosti se naučit tančit, a tak bych nyní tuto mezeru ve vzdělání rád zaplnil. Najde se tady pro mě milá, hezká a trpělivá taneční partnerka? Jsem z Brna a měřím cca 185 cm a jsem střední postavy. Ozvi se mi, prosím, rád bych, abychom společně absolvovali kurs začínající již 7. března. Těším se na Tebe. Tomáš.

Odpovědět na inzerát

Aneta / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 10. 01. 2019

Ahojte, hledám partnera do únorového dubového kurzu. Je mi 28 let a měřím 162cm. Budu se těšit na odezvu :-)

Odpovědět na inzerát

Marky / hledá partnera

07. 01. 2019

Ahoj, hledám tanečního partnera do únorového palisandrového kurzu (ideálně do pokračujícího). Je mi 25 let a měřím 178 cm. Pokud se Ti nechce do kurzu, ráda zajdu občas alespoň do tančírny. Těším se na odpověď.

Odpovědět na inzerát

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 07. 01. 2019

Ahoj, jmenuji Pavel a hledám taneční partnerku na bambusové taneční. Je mi 23 let a měřím 171cm. Těším se na odpověď :)

Odpovědět na inzerát

Matthew / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 05. 01. 2019

Ahoj, rad bych nasel partnerku, kdo bydli v Brne, na tanec standard i latinske. Jsem zacatecnik ale bych mel moc umet vic. Spival jsem a tancoval na podiu v musikali kdyz byl jsem mladsi v Americe, tak nejsem uplne drevo. Je mi 45 let, mam 175 cm, 75 kg.

Odpovědět na inzerát

Vlastimil / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 03. 01. 2019

Ahoj, jmenuji se Vlasta, 32 let, 174cm, 79kg a hledám taneční partnerku do bambusových tanečních. Rád bych si oprášil základy a naučil se něco nového. Kdysi jsem byl několikrát za stárka na venkovských hodech. Myslím, že nejsem úplné dřevo.

Odpovědět na inzerát

Anna / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 02. 01. 2019

Ahoj-ráda bych našla partnera na tanec.......něco umím,něco se ráda naučím.....Anna 63/158/59

Odpovědět na inzerát