Dan / hledá partnerku

22. 09. 2017

Hledám taneční partnerku vyšší postavy do stříbra nebo na čem se domluvíme. Já- 20 let, student, vysoký, sportovní postava, tančím 4 roky.

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 22. 09. 2017

Ahoj, hledam tanecni partnerku do dubovych tanecnich. Je mi 25 let merim 175cm.

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 17. 09. 2017

Najde se tančíci senior na podzimní workshopy v sobotu odpoledne? 23.9. salsa, 14.10. polka, 28.10. boogie, 11.11. salsa, bachata. Díky

Tatiana Belozerova / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 15. 09. 2017

Ahoj! Hledám partnera do kurzu pro začatečníky) Jsem studentka, budoucí veterinařka, 20 let) cca 170 cm v vyšce)

Alice / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 14. 09. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera do bambusových tanečních, jsem začátečník, 42 let, 164 cm, 50 kg.

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 14. 09. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do cedrových, případně zopakování dubových tanečních. Je mi 37 let/176 cm. Vzhledem k vypsaným termínům bych preferoval středeční cedrový kurz, nebo pondělní/středeční dubový kurz ve velkém sále.

Mag / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 09. 2017

VS dlouhovlasa brunetka sport.postavy 170cm/54kg ml.vzhledu 40 let hleda tanecniho partnera na americke, recke, a dalsi tance. Tanci se ve ctvrtek v Zabrdovicich od 19h -21h, 120,- Kc za jednotlivou lekci. Vyborna metodika vyuky, uci zkuseny lektor s 36letou praxi, DVD k vyuce mozno zakoupit tez. V kazde lekci neni zadny problem se naucit nekolik novych tancu, zvladne i zacatecnik. Muzeme se domluvit i na standardni a latinskoamerickou tancirnu. Budu se tesit.

Jirka / hledá partnerku

12. 09. 2017

Mírně vyzrálé dřevo (32 let), středně vzrostlé (180 cm, 85 kg) hledá touto formou taneční partnerku pro společné znovuotevření dveří do tance na úrovni. Pokud hledáš tanečního partnera pro Bambusové či Dubové taneční vbrzku začínající, ozvi se :-)

Mirka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 11. 09. 2017

Hledám příjemného tanečního partnera do bambusových tanečních. Tanečních na střední škole jsem se nemohla zúčastnit a ráda bych to teď dohnala. Je mi 20 let, výška 174 cm.

Pavel Vysoglad / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 09. 2017

Muž 172 cm, 89 kg z pokročilých tanečních, hledá partnerku do páteční, nebo sobotní tančírny, nebo do tanečních pro pokročilé. Optimálně v pátek, nebo sobota. "Život je proto, aby se žilo."

Jožka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 09. 2017

Ahoj, jsem dvacetiletý student VŠ, který na taneční neměl nikdy čas a teď mně to mrzí, tak s tím chci něco udělat. Jsem sportovně založený typ, normální postavy 180 cm. Úplný začátečník, takže bambusové taneční.

Zuzana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 07. 09. 2017

Hledám tanečního partnera do kurzu pro začátečníky. Je mi 31 let, 160 cm, normální postava.