Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 03. 03. 2018

Ahoj, ráda tancuješ ? napiš ! Chodím, nejčastěji do víkendových tančíren. Jinak jsem 23 letý pohodový kluk 173 cm vysoký se smyslem pro humor. mezi můj nejoblíbenější tanec patří Zouk. Ale stt a latinu mám rád samozřejmě také. a kdyby jsi se bála že neumíš zase tak dobře tancovat, tak mi to vůbec nevadí, jde o to se hlavně sehrát. tancuju s přestávkama 3 roky, ale jen hobby, takže určitě nebudu ten který tě bude obviňovat za to když se náhodou stane nějáká chybka. Při tanci stejně vede muž a dá se všechno svést na něj :)

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 03. 03. 2018

Do dubového nebo cedrového kurzu a nebo do kurzu salsy a bachaty, které začínají v dubnu, hledám tanečního partnera ve věku kolem šedesátky. Štíhlá, 162 cm, mírně pokročilá.

Odpovědět na inzerát

Kateřina / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 28. 02. 2018

Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochoten se mnou absolvoval bambusové taneční, mé bohužel úplně první taneční kurzy. Protože nemám prakticky žádný základ, ,,hodil" by se mi tedy někdo, kdo by byl jednak velmi (VELMI) trpělivý, a druhak byl pokud možno ve stejné situaci (což ale pochopitelně není podmínkou). 22 let, 178 cm, sportovní postava. Budu se těšit :)

Odpovědět na inzerát

Robert / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 02. 2018

Ahoj, našla by se zde partnerka do bambusových tanečních kurzů? Chtěl bych si oživit základní taneční, ze kterých si už moc nepamatuji. Je mi 39 let, jsem štíhlý, 80kg a 182cm.

Odpovědět na inzerát