Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 07. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do kurzu společenských tanců pro začátečníky od září 2017. Mám za sebou jen pár krátkých kurzů pro začátečníky, v podstatě jsem nepopsaný list papíru :) ... klidně bych zkusil i tančírnu nebo jiné tance, ale nechávám to otevřené, vzhledem k mé (ne)zkušenosti. Jsem pracující, absolvent VŠ, 26 let, 173cm, normální/průměrné (ani štíhlý, ani tlustý, ani sportovní) postavy , vyskytuji se v Brně a jeho okolí.

Odpovědět na inzerát

Victoria / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 30. 06. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera do kurzu společenských tanců pro začátečníky od září 2017 (bambusové taneční). Do Savoye bych taky ráda zašla (a i teď v létě) na bachatu a salsu. Jsem vysokoškolačka, 168 cm, štíhlá, mám tmavé vlasy a oči. Bydlím v Brně.

Odpovědět na inzerát

Dan / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 25. 06. 2017

Hledám taneční partnerku do prázdninové tančírny, nechci vše zapomenout před začátkem nové sezóny. V případě oboustranného zájmu pak můžeme pokračovat do kurzu. Chodil jsem do starletu až po stříbro a poté 2 roky do jejich tanečního klubu, nicméně tančím pro radost a některé figury už taky potřebuji připomenout. Z karibských tanců úplný základ ze Savoye a přemýšlím nad kurzy na stolárně. Jsem dvacetiletý vysokoškolák, vysoký, štíhlý, prý typický walcíř ale baví mě všechny tance. Pokud máš zájem a chuť tančit, napiš!

Odpovědět na inzerát

Ilona / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 22. 06. 2017

Hledám tanečního partnera na salsu. Ráda bych se naučila salsu v páru a občas si zatancovala v Brně pod Petrovem. Nebránila bych se ani mírně pokročilým kurzům ostatních latinských tanců. Na gymplu jsem chodila do základních i bronzových tanečních, potom jsem se už tanci dále nevěnovala. Moc ráda bych se zase k tancování vrátila a naučila se nějaké nové figury k jednotlivým tancům. Je mi 31 let, měřím 162 cm a jsem štíhlé postavy. Ilona z Brna

Odpovědět na inzerát

J. / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 14. 06. 2017

Hledám taneční partnerku. Ideálně již trošku vytancovanou. (nemusí umět destíky figur, ale ať se již trošku nechá vést). Na nějaké ty pokročilejší kurzy, taneční klub, taneční workshopy, soustředění a hlavně tančírny. Díky. Já: 33 let, cca 190cm.

Odpovědět na inzerát

Marky / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 10. 06. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera nejlépe do palisandrových tanečních a přes léto do tančíren. Palisandrová taneční jsem již absolvovala, stejně tak mahagonová, už jsou to ale skoro dva roky a tak bych si potřebovala vše osvěžit. Do tančírny občas chodím. Nebránila bych se ani jiným tancům. Je mi 24 let a měřím 178 cm. Pokud si myslíš, že bychom to spolu mohli alespoň zkusit, neváhej a ozvi se! Na věku nezáleží, máš-li chuť tančit, učit se a víš, jak se radovat ze života. Těším se! M.

Odpovědět na inzerát

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 24. 05. 2017

Hkedam taneční partnerkou do tančírny ..kurz či na ples..m za sebou pokročilé taneční ..já 36/174

Odpovědět na inzerát

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 24. 05. 2017

Hkedam taneční partnerkou do tančírny ..kurz či na ples..m za sebou pokročilé taneční ..já 36/174

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 15. 05. 2017

Do prázdninové tančírny hledám tanečního partnera v seniorském věku. Śtíhlá, středně pokročilá - STT, LAT, základy arg. tanga, salsa, bachata.

Odpovědět na inzerát

zdenek / hledá partnera

15. 05. 2017

Hledám plnoštíhlejší taneční partnerku ženských tvarů, s jinýma než tmavýma očima, ne tlustou, která by mně jakožto začátečníka zasvětila do tajů tance, či se přidala k mému začátku:)Jsem ročník 77

Odpovědět na inzerát

Martin / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 25. 04. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku na standard a latinu do některých kurzů od září 2017. Do té doby bych rád chodil do tančírny. :-) Nebráním se také zkusit některé z dalších tanců, například flamenco. Záleží na domluvě. :) Základní tance umím všechny a začínám i s těmi, které se učí v pokročilejších tanečních. Jsi-li začátečnice, tak můžeme pilovat kroky spolu. Pokud již tančíš nějakou dobu, tak se pro změnu zase já rád naučím něco od tebe. Jinak je mi 23 let, VŠ. Měřím okolo 182 cm a jsem sportovní postavy. Budu se těšit. :) Martin

Odpovědět na inzerát