Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 19. 12. 2017

Do dubového, příp. i cedrového kurzu začínajícího v únoru 2018 a do tančírny hledám aktivního tanečníka kolem 60 let, kterého tanec baví - věk není důležitý. Štíhlá, 162 cm, mírně pokročilá. Díky

Odpovědět na inzerát

Tereza / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 14. 12. 2017

Tancování mě hodně baví a chci se začít věnovat společenským tancům. Taneční jsem absolvovala naposledy na střední škole, proto si myslím, že bambus bude tak akorát pro mě. Ráda bych pak ale pokračovala výše. Je mi 27 let, měřím 170cm (+podpatky). Ideálně začátek v lednu.

Odpovědět na inzerát

Vlasta / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 07. 12. 2017

Ahoj,hledám tanečního partera do dubových tanečních v Brně,ráda bych oprášila to,co bylo zapomenuto ze zákl.tanečních ze střední školy,neb tomu je již hodně dávno, kdy proběhly.Jsem nekuřačka, 52 let mladšího vzhledu, 75/170.Začátku kurzu se přizpůsobím.Těším se.Vlasta

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 07. 12. 2017

Hledám tanečního partnera na argentinské tango, absolvovala jsem kurz pro začátečníky a chtěla bych pokračovat, ale bez partnera to jde obtížně. Sned se štěstí usměje a zimní kurz začneme společně, i třeba znovu od začátku. Jana 60/160, důležité je chtít tančit, věk nerozhoduje.

Odpovědět na inzerát

Helena / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 06. 12. 2017

Hledám tanečního partnera na skupinové, příp. individuální lekce, nebo třeba do tančírny. Měl by být alespoň mírně pokročilý, výška do 180 cm. Já- 43 let, 165 cm, štíhlá. Těším se na odpověď :-)

Odpovědět na inzerát

Martina / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 03. 12. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera do základních tanečních od ledna, kdysi jsem absolvovala taneční na gymplu, ale to už je už dávno zapomenuto. Je mi 29 let a měřím 173 cm bez podpatků. Kdyby se našel někdo z blízkosti Tišnova, bylo by to moc fajn, ale ráda dojedu i do Brna. Těším se na odpovědi, Martina

Odpovědět na inzerát

Marek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 26. 11. 2017

Ahoj, hledám šikovnou taneční partnerku do kurzu pro začátečníky. Rád bych se naučil tančit, ale taky zažil i trochu legrace, ne jen taneční dřinu. Chci se do tanečních těšit a pokud to vidíš stejně jako já, ozvi se :-) Je mi 40 let, 175 cm, sportovní postava. Budu se těšit na odpovědi, Marek.

Odpovědět na inzerát

Kuba / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 21. 11. 2017

Ahoj, jsem Kuba je mi 23 let, měřím 182 cm sportovní postavy. Rád bych našel taneční partnerku pro dubové taneční a pokračovat co nejdále. Dřív jsem tančil ale po ztrátě předchozí taneční part. jsem přestal a proto chci nastoupit zpět do dubových. :) Jsem otevřený všem nabídkám, ovšem musíš brát tanec vážně a ne hned po první lekci skončit. Měli by jsme k sobě výškově pasovat, takže pokud jsi vyšší ani nepiš. :) Jinak jsem společenský, usměvavý, sportovně založený (fotbal, florbal, kolo, běh, plavání a spoustu dalšího). V případě zájmu mě neváhej hned kontaktovat. :)

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 19. 11. 2017

Ahoj, hledam tanecni partnerku do dubovych tanecnich a pripadne i do tancirny. Je mi 25 a merim 175cm.

Odpovědět na inzerát

Michal / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 11. 2017

Ahoj, měřím 172 cm 23 let. Hledám taneční partnerku pro občasné víkendové tancování v Tančírnách. Vytancované mám Zlaté taneční.

Odpovědět na inzerát

Svatava / hledá partnera

15. 11. 2017

Zdravím vespolek! Před rokem jsem absolvovala dubové taneční, ráda bych si je zopakovala a pak pokračovala ve zdolávání dalších dřevin. Vítám i partnera pro individuální lekce s lektorem. Je mi 32 let, měřím 172 cm a umím výborně chválit :-)

Odpovědět na inzerát

Pavla / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 11. 2017

Ahoj hledám tanečního partnera do bambusových tanečních (čt 17:00-18:30), Je mi 31 let, měřím 176cm. Pokud budeš mít zájem, napiš. Pěkný den Pavla

Odpovědět na inzerát