Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 07. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do kurzu společenských tanců pro začátečníky od září 2017. Mám za sebou jen pár krátkých kurzů pro začátečníky, v podstatě jsem nepopsaný list papíru :) ... klidně bych zkusil i tančírnu nebo jiné tance, ale nechávám to otevřené, vzhledem k mé (ne)zkušenosti. Jsem pracující, absolvent VŠ, 26 let, 173cm, normální/průměrné (ani štíhlý, ani tlustý, ani sportovní) postavy , vyskytuji se v Brně a jeho okolí.

Victoria / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 30. 06. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera do kurzu společenských tanců pro začátečníky od září 2017 (bambusové taneční). Do Savoye bych taky ráda zašla (a i teď v létě) na bachatu a salsu. Jsem vysokoškolačka, 168 cm, štíhlá, mám tmavé vlasy a oči. Bydlím v Brně.

Dan / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 25. 06. 2017

Hledám taneční partnerku do prázdninové tančírny, nechci vše zapomenout před začátkem nové sezóny. V případě oboustranného zájmu pak můžeme pokračovat do kurzu. Chodil jsem do starletu až po stříbro a poté 2 roky do jejich tanečního klubu, nicméně tančím pro radost a některé figury už taky potřebuji připomenout. Z karibských tanců úplný základ ze Savoye a přemýšlím nad kurzy na stolárně. Jsem dvacetiletý vysokoškolák, vysoký, štíhlý, prý typický walcíř ale baví mě všechny tance. Pokud máš zájem a chuť tančit, napiš!

Ilona / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 22. 06. 2017

Hledám tanečního partnera na salsu. Ráda bych se naučila salsu v páru a občas si zatancovala v Brně pod Petrovem. Nebránila bych se ani mírně pokročilým kurzům ostatních latinských tanců. Na gymplu jsem chodila do základních i bronzových tanečních, potom jsem se už tanci dále nevěnovala. Moc ráda bych se zase k tancování vrátila a naučila se nějaké nové figury k jednotlivým tancům. Je mi 31 let, měřím 162 cm a jsem štíhlé postavy. Ilona z Brna

J. / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 14. 06. 2017

Hledám taneční partnerku. Ideálně již trošku vytancovanou. (nemusí umět destíky figur, ale ať se již trošku nechá vést). Na nějaké ty pokročilejší kurzy, taneční klub, taneční workshopy, soustředění a hlavně tančírny. Díky. Já: 33 let, cca 190cm.

Marky / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 10. 06. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera nejlépe do palisandrových tanečních a přes léto do tančíren. Palisandrová taneční jsem již absolvovala, stejně tak mahagonová, už jsou to ale skoro dva roky a tak bych si potřebovala vše osvěžit. Do tančírny občas chodím. Nebránila bych se ani jiným tancům. Je mi 24 let a měřím 178 cm. Pokud si myslíš, že bychom to spolu mohli alespoň zkusit, neváhej a ozvi se! Na věku nezáleží, máš-li chuť tančit, učit se a víš, jak se radovat ze života. Těším se! M.

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 24. 05. 2017

Hkedam taneční partnerkou do tančírny ..kurz či na ples..m za sebou pokročilé taneční ..já 36/174

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 24. 05. 2017

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 15. 05. 2017

Do prázdninové tančírny hledám tanečního partnera v seniorském věku. Śtíhlá, středně pokročilá - STT, LAT, základy arg. tanga, salsa, bachata.

zdenek / hledá partnera

15. 05. 2017

Hledám plnoštíhlejší taneční partnerku ženských tvarů, s jinýma než tmavýma očima, ne tlustou, která by mně jakožto začátečníka zasvětila do tajů tance, či se přidala k mému začátku:)Jsem ročník 77

Martin / hledá partnerku