Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Marek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 09. 2019

Ahoj, bylo by fajn se v 28 letech naučit tančit. Našla by se nějaká odvážná slečna, ideálně do výšky 167cm, která by se, se mnou vydala na parket?

Odpovědět na inzerát

Iva / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 29. 08. 2019

Najde se tu muž středního věku (cca 45 + ) a výšky, který rád tancuje a chtěl by v tancování nejen zdokonalit, ale třeba se i naučit něco nového? Hledám partnera do kurzu argentinského tanga pro začátečníky, příp. i doprovod na další taneční akce dle dohody (plesy, tančírny, workshopy nebo i taneční klub). Jsem VŠ 166/59 kg

Odpovědět na inzerát

Hana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 26. 08. 2019

Ahoj ,jmenuji se Hana a hledám v Brně tanečního partnera na bambusové tance od září. Měřím 165 cm, věk 60 let. Partnera prosím do 55 let.Tanec mám ráda . Těším se .Hana

Odpovědět na inzerát

Adam / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 08. 2019

Ahoj, jmenuji se Adam, je mi 21 let, i když mi každý tipuje méně, a měřím 179 cm. Mám za sebou základní a pokračovací kurz. Tanec mě nesmírně baví a myslím to s ním vážně. Hledám taneční partnerku do taneční školy v Brně. Ocením slečnu, která bude mít zájem občas (a klidně i často) navštívit i tančírnu, abychom se mohli neustále zdokonalovat. Nebráním se ani jakýmkoli tanečním akcím (workshopům apod.) nad rámec. Pokud máš zájem, určitě se mi ozvi :).

Odpovědět na inzerát