Elizabeth / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 14. 10. 2017

Ahojte, jsem dvacetiletá studentka (164cm) v prváku v Brně. Společenské tance mě hodně baví a chci nastoupit do nějakého kurzu (za sebou mám začátečnické a bronzové taneční), takže pokud hledáte partnerku, napište mi! ;)

Miroslav / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 10. 2017

Hledám taneční partnerku do 60let, do 167cm , štíhlou na standart, latinu, jaký koliv tanec, rád tančím.

Václav / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 06. 10. 2017

Poptávám zde taneční partnerku, se kterou bych zopakoval vše pěkně ze začátku, pokud možno od prosincových kurzů (tzn. bambus), včetně pravidelných návštěv tančírny a rovněž i plesů. Prosím však pouze vážnou zájemkyni (nekuřačku), na níž se dá spolehnout a která ctí domluvy. Já - 32 let, 178 cm, Brno. Již nyní se nemůžu dočkat příjemných večerů vyplněných ladnými pohyby na tanečním parketu právě s Tebou...

Maglan / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 05. 10. 2017

VS 40/175/53 ml.vzhledu hleda tanecniho partnera na tancirnu i plesy. Budu rada, kdyz se ozves.:-)

Bára / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 04. 10. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera do dubových, případně i vyšších tanečních. Tancuji 4 roky, ale pouze hobby, takže určitě je co zlepšovat a nemám problém si zopakovat i základnější figury. Jsem studentka VŠ, 19 let, 161 cm.

Petra / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 01. 10. 2017

Ahoj, hledám tanečního partnera do dubovych tanečních, jsem studentka VŠ, 21 let, 163 cm.

Honza / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 30. 09. 2017

Ahoj, hledam tanecni partnerku do dubovych tanecnich. Je mi 25 let merim 175cm.

zdenek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 30. 09. 2017

Hledám plnoštíhlejší taneční partnerku ženských tvarů, s jinýma než tmavýma očima, ne tlustou, která by mně jakožto začátečníka zasvětila do tajů tance, či se přidala k mému začátku:)Jsem ročník 77

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 27. 09. 2017

Ahoj, ráda tancuješ ? napiš ! Chodím, nejčastěji do víkendových tančíren. Jinak jsem 23 letý pohodový kluk 173 cm vysoký se smyslem pro humor. mezi můj nejoblíbenější tanec patří Zouk. Ale stt a latinu mám rád samozřejmě také. a kdyby jsi se bála že neumíš zase tak dobře tancovat, tak mi to vůbec nevadí, jde o to se hlavně sehrát. tancuju s přestávkama 3 roky, ale jen hobby, takže určitě nebudu ten který tě bude obviňovat za to když se náhodou stane nějáká chybka. Při tanci stejně vede muž a dá se všechno svést na něj :)

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 27. 09. 2017

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 24. 09. 2017

Do dubového, příp. i cedrového kurzu začínajícího v říjnu a do tančírny hledám aktivního tanečníka kolem 60 let, kterého tanec baví - věk není důležitý. Štíhlá, 162 cm, mírně pokročilá. Díky

Martin/Lukáš / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 09. 2017

Ahojte, dva kamarádi hledáme dvě kamarádky do začátečního kurzu. Jsme studenti VŠ. Je nám 20let. Případně na nějaké akce atak. :) Jsme v Brně uplně ztraceni. Ozve se někdo kdo nám pomůže zahnat nudu na kolejích?