FAQ Coronavirus

Vydáno: 15. 5. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Dámy a pánové, milí tanečníci,

situace v naší zemi se naštěstí pomalu lepší a tak mi prosím dovolte pozvat Vás opět na taneční parket. Máme za sebou 5 lekcí třetího běhu dřevěných tanečních kurzů sezóny 2019/2020. Zbývají nám 3 lekce, které odstartujeme v neděli 17. května 2020 podle původního rozvrhu, pokud se tedy do té doby ještě něco nezmění ze strany naší vlády.

V době přestávky jste možná tu a tam něco pozapomněli. Tomu přizpůsobíme další průběh kurzů, abyste všechno dobře zvládli. Někteří z Vás již nenavštívili pátou lekci v pořadí, což také zohledníme. Pokud jste tedy vynechali nějakou předchozí lekci, můžete v klidu navázat i tak.

Podle současných pravidel zůstanou šatny zavřené, vše si tedy odložíte až v sále. K dispozici bude desinfekce u vstupu, budeme intenzivně větrat a budeme všichni používat roušky. Budete-li mít jakékoli příznaky chřipkového onemocnění, do kurzu prosím nechoďte. Náhrady zameškaných lekcí nebudou až do odvolání možné. Do lekcí přicházejte prosím až těsně před začátkem. Ostatní organizační drobnosti si povíme osobně v kurzech.
Aktuálně: Po konzultaci s Krajskou hygienickou správou a Ministerstvem průmyslu a obchodu - pokud s partnerem/partnerkou žijete ve společné domácnosti a pokud od ostatních udržíte minimálně 2 metry rozestup, můžete tančit bez roušky.

Kromě pravidelných kurzů jsou již teď k dispozici individuální taneční lekce s našimi lektory. Možná se chystáte na svatbu nebo se jen chcete tanečně zdokonalit. Časově jsme velmi flexibilní a cenu ponecháváme stejnou, tedy 500 Kč na hodinu pro celý pár. Máte-li zájem, domluvte se prosím na čísle 608 962 583 s Renatou Kulíškovou, která tyto lekce koordinuje. Sál a lektora budete mít jen pro sebe.

Od pátku 15. 5. včetně Vás zveme také do tradiční tančírny Eso ORIGINAL, která bude až do skončení pravidelných kurzů probíhat každý pátek a sobotu od 20.00 do 22.00 hodin. Vstupné 75 Kč na osobu zůstává. Od druhého týdne června se můžete těšit na letní rozvrh, tedy tančírna bude běžet každé pondělí, středu a pátek ve stejném čase až do září včetně.

Již brzy vypíšeme nové taneční kurzy, které začnou na přelomu září a října.

Kdybyste potřebovali něco upřesnit, volejte prosím na moje číslo 776746372.

Vám všem, kteří nás v této době různými způsoby podporujete, mnohokrát děkujeme za Vaši vstřícnost, ochotu a porozumění. Máte to u nás! :o)

Mějte se fajn a zůstávejte zdraví!

Váš Jindřich Vláčil

Taneční sezóna 2019/2020

Vydáno: 14. 2. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Milé dámy a vážení pánové,

zápis do dubnových Dřevěných tanečních kurzů je otevřen! Využijte výrazných slev do 20. března 2020. Přidejte se do našich excelentních kurzů, známých svojí kvalitou a individuálním přístupem lektorů. Čtvrtý běh tanečních opět zakončíme tradičním záverečným plesem 29. května 2020. Těšíme se na viděnou právě s Vámi!

Váš tým TŠ Eso

Brněnské dny pro zdraví 2019

Vydáno: 26. 8. 2019 | Autor: Jindřich Vláčil

Taneční škola Eso se účastní Brněnských dnů pro zdraví. V neděli 22. září od 19.00 do 20.30 přijďte na příjemnou lekci společenských tanečních pro úplné začátečníky. Lekce je zdarma a je určena pro dospělé tanečníky. Přijďte v celých párech a oblečte se na to jen pohodlně, "lehce společensky", obleky tedy nejsou třeba. Svoji účast rezervujte na jindrich.vlacil@tanecniskolaeso.cz, pro více informací volejte 776746372. Těšíme se na Vás!