FAQ Coronavirus

Vydáno: 26. 3. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Vážení pánové a milé dámy,

doufám, že zůstáváte zdraví, optimističtí a v pohodě. Přinášíme Vám možný postup našich akcí v následujících měsících.

Máme za sebou 5 lekcí třetího běhu dřevěných tanečních kurzů sezóny 2019/2020. Zbývají nám 3 lekce, které s Vámi rádi dokončíme, až to podmínky dovolí. Přesný začátek pokračování běžících kurzů Vám povíme zde, na facebooku, a pro jistotu také e-mailem.

Závěrečné plesy 5. 4. a 29. 5. samozřejmě rušíme. Zakoupené vstupenky nám můžete vrátit nebo je využít na nadcházejícím plese v listopadu 2020.

6. 4. měl začínat čtvrtý běh kurzů, který, jak už je zřejmé, také bohužel nezačne. Někteří z Vás již máte uhrazené kurzovné. Nabízejí se zde dvě varianty.

1. Vrátíme Vám platbu v plné výši zpět a až budete chtít, znovu se k nám přihlásíte.
2. Kurzovné u nás ponecháte s tím, že jej využijete na nové kurzy, které začnou na přelomu září a října.

Obě možnosti mají své výhody a nevýhody vzhledem k tomu, že v nové sezóně pravděpodobně zvedneme z pochopitelných důvodů ceny kurzovného. V případě, že se rozhodnete pro druhou variantu, v nových kurzech nebudete muset nic doplácet.

Tančírny Eso ORIGINAL a individuální lekce budou pokračovat, jakmile to bude možné.

Zvažujeme nové letní jednorázové taneční akce a kurzy různého rozsahu. Připravujeme také novou variantu trénování pro celé Brno - volné taneční tréninky. Podrobnosti přineseme již brzy.

Vám všem, kteří nás v této době různými způsoby podporujete, mnohokrát děkujeme za Vaši vstřícnost, ochotu a porozumění. Máte to u nás! :o)

Mějte se fajn a zůstávejte zdraví!

Váš Jindřich Vláčil

Taneční sezóna 2019/2020

Vydáno: 14. 2. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Milé dámy a vážení pánové,

zápis do dubnových Dřevěných tanečních kurzů je otevřen! Využijte výrazných slev do 20. března 2020. Přidejte se do našich excelentních kurzů, známých svojí kvalitou a individuálním přístupem lektorů. Čtvrtý běh tanečních opět zakončíme tradičním záverečným plesem 29. května 2020. Těšíme se na viděnou právě s Vámi!

Váš tým TŠ Eso

Brněnské dny pro zdraví 2019

Vydáno: 26. 8. 2019 | Autor: Jindřich Vláčil

Taneční škola Eso se účastní Brněnských dnů pro zdraví. V neděli 22. září od 19.00 do 20.30 přijďte na příjemnou lekci společenských tanečních pro úplné začátečníky. Lekce je zdarma a je určena pro dospělé tanečníky. Přijďte v celých párech a oblečte se na to jen pohodlně, "lehce společensky", obleky tedy nejsou třeba. Svoji účast rezervujte na jindrich.vlacil@tanecniskolaeso.cz, pro více informací volejte 776746372. Těšíme se na Vás!