Aktuálně

FAQ Coronavirus

Vydáno: 7. 3. 2021 | Autor: Jindřich Vláčil

Aktualizováno 7. 3. 2021

 

Dámy a pánové,

 

přeji Vám fajn den a pevné zdraví.

 

Dovolte mi několik aktuálních informací ohledně dění v Taneční škole Eso. Z nabídky na našem webu prozatím zmizely všechny kurzy. Až to bude možné a rozumné, vypíšeme nové termíny, protože pro mnoho z našich přihlášených klientů už původní časy nejsou relevantní. Do nově vypsaných kurzů bude znovu potřeba se elektronicky přihlásit. Jakmile budou kurzy vypsány, budeme Vás informovat zde, na našem Facebooku a také mailem. Je pravděpodobné, že už v průběhu léta vypíšeme několik intenzivních víkendových tanenčních. Budou možné individuální lekce a opět poběží naše tančírna Eso ORIGINAL. Máte se tedy na co těšit.

 

V poslední době se mě několik našich klientů ptalo, jestli mají trénovat podle videí na internetu. Jednoznačně toto nedoporučuji. Ze statistik vyplývá, že je devětkrát až desetkrát náročnější (časově, finančně...) opravit zažité chyby a návyky, než se pohyb učit správně napoprvé. I pokročilí tanečníci potřebují "třetí oko", natož pak začátečníci. Z videa se nikdy nedozvíte, jestli vysvětlovanou látku opravdu provádíte dobře a správně. Zkuste být trpěliví, brzy se opět na parkěte sejdeme a dáme se do tance.

 

Jsme tu stále pro Vás!

 

Váš

 

Jindřich Vláčil
www.tanecniskolaeso.cz

Číst více

Taneční sezóna 2020/2021

Vydáno: 25. 6. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Milé dámy a vážení pánové,

zápis do říjnových Dřevěných tanečních kurzů je otevřen! Využijte výrazných slev do 11. září 2020. Přidejte se do našich excelentních kurzů, známých svojí kvalitou a individuálním přístupem lektorů. První běh tanečních opět zakončíme tradičním záverečným plesem 5. prosince 2020. Těšíme se na viděnou právě s Vámi!

Váš tým TŠ Eso

Číst více

Brněnské dny pro zdraví 2020

Vydáno: 1. 9. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Taneční škola Eso se účastní Brněnských dnů pro zdraví v neděli 27. září od 19.00 do 20.30. Přijďte na příjemnou lekci společenských tanečních pro úplné začátečníky. Lekce je zdarma a je určena pro veškerou veřejnost. Přijďte v celých párech a oblečte se na to jen pohodlně, "lehce společensky", obleky tedy nejsou třeba. Svoji účast rezervujte na jindrich.vlacil@tanecniskolaeso.cz, pro více informací volejte 776746372. Těšíme se na Vás!

Číst více