FAQ Coronavirus

Vydáno: 30. 9. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Aktualizováno 30. 9. 2020.

Dámy a pánové, milí tanečníci,

pečlivě sledujeme aktuální změny vládních nařízení. Právě zde Vás budeme informovat o dalším průběhu našich tanečních kurzů, jakmile budeme znát konkrétní podmínky. Prozatím všechny kurzy běží podle plánu.

Situaci respektujeme, ale nepanikaříme a zůstáváme v klidu. Vláda nám rozkázala roušky i do tanečních. Budeme je tedy do odvolání nosit a přizpůsobíme tomu výuku. Máme velké prostory, malé skupinky lidí a intenzívně větráme. Necítíte-li se dobře, do taneční školy prosím nechoďte. Kurzisté mající příznaky respiračního onemocnění budou z lekce vyloučeni. Kdyby se teoreticky stalo, že by opět nastala celoplošná karanténa, budeme situaci řešit stejně jako minule - běžící kurzy pozastavíme a dokončíme je, jakmile to bude možné. O své kurzovné tedy v žádném případě nepřijdete.

Zdraví

Váš Jindřich Vláčil

Taneční sezóna 2020/2021

Vydáno: 25. 6. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Milé dámy a vážení pánové,

zápis do říjnových Dřevěných tanečních kurzů je otevřen! Využijte výrazných slev do 11. září 2020. Přidejte se do našich excelentních kurzů, známých svojí kvalitou a individuálním přístupem lektorů. První běh tanečních opět zakončíme tradičním záverečným plesem 5. prosince 2020. Těšíme se na viděnou právě s Vámi!

Váš tým TŠ Eso

Brněnské dny pro zdraví 2020

Vydáno: 1. 9. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Taneční škola Eso se účastní Brněnských dnů pro zdraví v neděli 27. září od 19.00 do 20.30. Přijďte na příjemnou lekci společenských tanečních pro úplné začátečníky. Lekce je zdarma a je určena pro veškerou veřejnost. Přijďte v celých párech a oblečte se na to jen pohodlně, "lehce společensky", obleky tedy nejsou třeba. Svoji účast rezervujte na jindrich.vlacil@tanecniskolaeso.cz, pro více informací volejte 776746372. Těšíme se na Vás!