Aktuálně

FAQ Coronavirus

Vydáno: 23. 11. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Aktualizováno 23. 11. 2020

Dámy a pánové, vážení tanečníci,

zdá se, že se události vyvíjejí pozitivně a v dohledné době bychom se spolu mohli opět setkat na tanečním parketě. Pravidelné kurzy by mohly začít někdy v průběhu ledna 2021, možná dříve, možná později. Individuální lekce poběží už zakrátko.

Brzy tu také budou Vánoce. Můžete potěšit své blízké poukázkou do tanečních kurzů nebo na "indivky". Poukázky vystavujeme s platností do konce roku 2021 a zatím stále za ceny roku 2020.

https://www.tanecniskolaeso.cz/darkove-poukazy

Přeji Vám pevné zdraví a těším se brzy na viděnou!

Váš Jindřich Vláčil

*********************************************

Aktualizováno 21. 10. 2020.

Dámy a pánové, milí tanečníci,

pečlivě sledujeme aktuální změny vládních nařízení. Právě zde Vás budeme informovat o dalším průběhu našich tanečních kurzů, jakmile budeme znát nové podmínky.

Současnou situaci řešíme takto:

  1. Běžící kurzy přerušujeme a budeme v nich pokračovat podle aktuálního časového rozvrhu, jakmile to půjde.
  2. Konkrétní data zahájení nebo pokračování kurzů Vám pro jistotu sdělíme na Vaše e-mailové adresy, které jste nám zanechali v přihláškách.
  3. Tančírny budou pokračovat, jakmile to bude možné.
  4. Individuální lekce budou pokračovat, jakmile to bude možné.

Jsme tu stále pro Vás.

Zdraví

Váš Jindřich Vláčil

 

 

Číst více

Taneční sezóna 2020/2021

Vydáno: 25. 6. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Milé dámy a vážení pánové,

zápis do říjnových Dřevěných tanečních kurzů je otevřen! Využijte výrazných slev do 11. září 2020. Přidejte se do našich excelentních kurzů, známých svojí kvalitou a individuálním přístupem lektorů. První běh tanečních opět zakončíme tradičním záverečným plesem 5. prosince 2020. Těšíme se na viděnou právě s Vámi!

Váš tým TŠ Eso

Číst více

Brněnské dny pro zdraví 2020

Vydáno: 1. 9. 2020 | Autor: Jindřich Vláčil

Taneční škola Eso se účastní Brněnských dnů pro zdraví v neděli 27. září od 19.00 do 20.30. Přijďte na příjemnou lekci společenských tanečních pro úplné začátečníky. Lekce je zdarma a je určena pro veškerou veřejnost. Přijďte v celých párech a oblečte se na to jen pohodlně, "lehce společensky", obleky tedy nejsou třeba. Svoji účast rezervujte na jindrich.vlacil@tanecniskolaeso.cz, pro více informací volejte 776746372. Těšíme se na Vás!

Číst více