Mahagonové taneční
Pro absolventy našich palisandrových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka

DALŠÍ KURZY - od února 2022 - zápis začne v prosinci 2021

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na PALISANDROVÉ taneční. Po absolvování Mahagonu můžete navázat buďto klubem Eso HOBBY nebo Tanečním klubem Eso, který připravuje taneční páry na taneční soutěže. Variace jednotlivých tanců na sebe volně navazují. V každém tomto kurzu je vyvážený poměr standardních a latinskoamerických společenských tanců. Po postupném absolvování všech těchto kurzů budete mít velmi bohaté a atraktivní vazby v každém tanci.

Získáte dobrou jisotu v tanci a budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

Březen 2022?; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od listopadu 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 12. 11. 2021!

Dospělí 1.450 Kč do 12. 11. 2021 vč. 1.550 Kč od 13. 11. 2021 vč.
Studenti 1.250 Kč do 12. 11. 2021 vč.
1.350 Kč od 13. 11. 2021 vč.

Převodem na účet:
všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Kladně hodnotím přístup - více lektorů, tzn. možnost opravy jednotlivých tanečních párů - časté opakování.“

Helena, kuřimské taneční