Mahagonové taneční
Pro absolventy našich palisandrových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
19M29 ST 18.45 - 20.15 Velký sál, Cejl 76 17. 4. 2019 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od října 2019 - zápis začne v červnu 2019

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na PALISANDROVÉ taneční. Po absolvování Mahagonu můžete navázat buďto klubem Eso HOBBY nebo Tanečním klubem Eso, který připravuje taneční páry na taneční soutěže. Variace jednotlivých tanců na sebe volně navazují. V každém tomto kurzu je vyvážený poměr standardních a latinskoamerických společenských tanců. Po postupném absolvování všech těchto kurzů budete mít velmi bohaté a atraktivní vazby v každém tanci.

Získáte dobrou jisotu v tanci a budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

7. 6. 2019; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od května 2019 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 29. 3. 2019!

Dospělí1.290 Kč do 29. 3. 2019 vč. 1.390 Kč od 30. 3. 2019 vč.
Studenti1.190 Kč do 29. 3. 2019 vč. 1.290 Kč od 30. 3. 2019 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 10% sleva; neplatí od 1. dne kurzu.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Výborný kurz, díky lektorům za individuální kecání do tance :) čím víc lektorů, tím víc much si všimnou.“

anonymní hodnocení, dubové taneční