Mahagonové taneční
Pro absolventy našich palisandrových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
17M24 PO 20.30 - 22.00 Velký sál, Cejl 76 27. 11. 2017 J. Brejcha zápis

DALŠÍ KURZY - od února 2018 - zápis začne v prosinci 2017

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 aprobovaní lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na PALISANDROVÉ taneční. U společenských tanců waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, čača, rumba, samba, jive a dalších se naučíte několik nových náročných a efektních figur. Poprvé poznáte tanec paso doble, který se na postupových soutěžích tančí až od třídy C. Můžeme zkusit i některé ze zapomenutých tanců jako např. bossa nova, lambada, charleston apod.

Získáte dobrou jisotu v tanci a budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

1. 2. 2018; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od ledna 2018 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 14. 11. 2017

Dospělí1.250 Kč do 14. 11. 2017 vč. 1.350 Kč od 15. 11. 2017 vč.
Studenti1.100 Kč do 14. 11. 2017 vč. 1.200 Kč od 15. 11. 2017 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

„Příjemné vystupování, přátelské, dobře se mi tancovalo.“

anonymní hodnocení, bambusové taneční