Mahagonové taneční
Pro absolventy našich palisandrových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
19M28 ČT 17.00 - 18.30 Velký sál, Cejl 76 21. 2. 2019 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od dubna 2019 - zápis začne v únoru 2019

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na PALISANDROVÉ taneční. Po absolvování Palisandru můžete navázat kterýmkoli z těchto kurzů: MAHAGONOVÉ, EBENOVÉ, SANTALOVÉ nebo AMARANTOVÉ taneční. Variace jednotlivých tanců na sebe volně navazují. V každém tomto kurzu je vyvážený poměr standardních a latinskoamerických společenských tanců. Po postupném absolvování všech těchto kurzů budete mít velmi bohaté a atraktivní vazby v každém tanci.

Získáte dobrou jisotu v tanci a budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

7. 2. 2019; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od ledna 2019 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 18. 1. 2019!

Dospělí1.290 Kč do 18. 1. 2019 vč. 1.390 Kč od 19. 1. 2019 vč.
Studenti1.160 Kč do 18. 1. 2019 vč. 1.260 Kč od 19. 1. 2019 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva; neplatí od 1. dne kurzu.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Kurz se mi velmi líbí, velice kladně hodnotím učení správných kroků a přeučování „hupsání“ z výuky předchozích škol. Líbí se mi i přístup lektorů. Velká spokojenost. Možná bych zvýšila i intenzitu např. na 2x týdně.“

Jana, dubové taneční