Palisandrové taneční
Úroveň zlatých a vyšších tanečních jiných škol; pro hodně pokročilé, kteří mají za sebou naše cedrové či jiné stříbrné či zlaté taneční.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka
20P44 ST 18.15 - 19.45 Velký sál, Jana Babáka 11 30.9.2020 - 25.11.2020 V. Valíček zápis

DALŠÍ KURZY - od prosince 2020 - zápis začne v říjnu 2020

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na CEDROVÉ taneční. U společenských tanců waltz, tango, valčík, quickstep, čača, rumba, samba, jive a dalších si zopakujete figury, které již znáte a pak se v každém z nich naučíte několik nových pěkných figur. Proniknete poprvé do tanců slowfox a paso doble, které se na postupových soutěžích tančí až od třídy C. Dále budete zdokonalovat svoji muzikálnost. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do MAHAGONOVÝCH tanečních.

Získáte dobrou jisotu v tanci a budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

5. 12. 2020; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od listopadu 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 18. 9. 2020!

Dospělí 1.350 Kč do 18. 9. 2020 vč. 1.450 Kč od 19. 9. 2020 vč.
Studenti 1.250 Kč do 18. 9. 2020 vč.
1.350 Kč od 19. 9. 2020 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva; neplatí od 1. dne kurzu.
  2. Převodem na účet:
    všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
    všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Kladně hodnotím přístup - více lektorů, tzn. možnost opravy jednotlivých tanečních párů - časté opakování.“

Helena, kuřimské taneční

E-mail pro instrukce k platbě

Zadejte platný e-mail, na který Vám zašleme instrukce k uhrazení přihlášky za oba partnery dohromady.

odesílání... odesílání přihlášky...