Palisandrové taneční
Úroveň zlatých a vyšších tanečních jiných škol; pro hodně pokročilé, kteří mají za sebou naše cedrové či jiné stříbrné či zlaté taneční.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
18P32 PO 20.30 - 22.00 Velký sál, Cejl 76 12. 2. 2018 J. Brejcha obsazeno

DALŠÍ KURZY - od dubna 2018 - zápis začne v únoru 2018

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Náplň kurzu

Tento kurz svojí náplní navazuje na CEDROVÉ taneční. U společenských tanců waltz, tango, valčík, quickstep, čača, rumba, samba, jive a dalších si zopakujete figury, které již znáte a pak se v každém z nich naučíte několik nových pěkných figur. Proniknete poprvé do tance slowfox, který se na postupových soutěžích tančí až od třídy C. Dále budete zdokonalovat Vaši muzikálnost. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do MAHAGONOVÝCH tanečních.

Učíme s filozofií "méně je více", tedy raději méně figur a dobře než více figur a nedobře, jak tomu je v jiných tanečních školách.

Získáte dobrou jisotu v tanci a budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

Závěrečný ples

7. 4. 2018; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od března 2018 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 30. 1. 2018!

Skvělá cena - nejlepší poměr cena/výkon v Brně - garantujeme!

Dospělí1.250 Kč do 30. 1. 2018 vč. 1.350 Kč od 31. 1. 2018 vč.
Studenti1.100 Kč do 30. 1. 2018 vč. 1.200 Kč od 31. 1. 2018 vč.

Chcete-li uplatnit nárok na zlevněné studentské kurzovné, je třeba v první lekci kurzu předložit platný doklad o studiu. Studentskou slevu mohou uplatnit pouze studenti prezenčního studia, kteří do 1. dne kurzu nedosáhli věku 26 let.

Cena zahrnuje 8 lekcí po hodině a půl (čistého času, tančíme bez přestávky oproti jiným tanečním školám) a je pro jednu osobu. Přijďte již v párech. Pokud tanečního partnera nebo partnerku teprve hledáte, zkuste využít naší taneční inzerce.

Platba

  1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

Kurzovné se platí při zápisu či v nejbližší možné době po přihlášení. Přihláška bude platná až po uhrazení kurzovného. Po zaplacení obdržíte cca do 10 dnů potvrzovací e-mail.

Provozní řád TŠ Eso včetně stornovacích poplatků naleznete v tomto dokumentu.

Oblečení

Oblečte se "lehce společensky", pohodlně a příjemně, obleky a večerní róby nejsou třeba. Pánům doporučujeme kalhoty a košili doplněnou kravatou, dámám například kalhoty či sukni s halenkou. Rifle nejsou vhodné.

Vaše výhody

Hodnocení našich absolventů

„Pohodová atmosféra, náplň kurzu na jedničku, zlepšení tanečních dovedností o 1000% :) Velké doporučení všem, kdo chtějí být na plesech za hvězdy, tak jedině s Vaším Esem v rukávu :)“

Jindra Lencová, dubové taneční

 

Přihláška do tanečního kurzu

 

Další informace

Pro další informace nás prosím kontaktujte.