Palisandrové taneční
Úroveň zlatých a vyšších tanečních jiných škol; pro hodně pokročilé, kteří mají za sebou naše cedrové či jiné stříbrné či zlaté taneční.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
18P33 ÚT 18.45 - 20.15 Velký sál, Cejl 76 10. 4. 2018 J. Brejcha zápis
18P34 NE 18.45 - 20.15 Velký sál, Cejl 76 8. 4. 2018 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od října 2018 - zápis začne v červenci 2018

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na CEDROVÉ taneční. U společenských tanců waltz, tango, valčík, quickstep, čača, rumba, samba, jive a dalších si zopakujete figury, které již znáte a pak se v každém z nich naučíte několik nových pěkných figur. Proniknete poprvé do tanců slowfox a paso doble, které se na postupových soutěžích tančí až od třídy C. Dále budete zdokonalovat svoji muzikálnost. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do MAHAGONOVÝCH, EBENOVÝCH, SANTALOVÝCH nebo AMARANTOVÝCH tanečních.

Získáte dobrou jisotu v tanci a budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

1. 6. 2018; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od května 2018 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 29. 3. 2018!

Dospělí1.290 Kč do 29. 3. 2018 vč. 1.390 Kč od 30. 3. 2018 vč.
Studenti1.160 Kč do 29. 3. 2018 vč. 1.260 Kč od 30. 3. 2018 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

„Líbí se mi, že hned od začátku dbáte na správné držení, rytmizaci. Pan Jindřich Vláčil má pěkný hlas (je mu dobře rozumět), mluví zřetelně a pomalu, což je při vysvětlování výhoda.“

anonymní hodnocení, kuřimské taneční