Bambusové taneční
Úroveň základních tanečních jiných škol; pro úplné začátečníky a pro ty, kteří si ze základních tanečních již moc nepamatují.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka

DALŠÍ KURZY - od prosince 2020 - zápis začne v říjnu 2020

TANČÍME V MALÝCH SKUPINKÁCH. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

V tomto kurzu se seznámíte se základy společenských tanců. Půjde o tance blues, waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, čača, jive, polka, mambo, slowrock a další. V každém tanci se naučíte jeho základní krok a také základní jednoduché figury. Získáte první zkušenosti z hlediska vnímání hudebního rytmu. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do DUBOVÝCH tanečních.

Získáte první jistotu v tanci a časem budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "Dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

5. 12. 2020; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od listopadu 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 18. 9. 2020!

Dospělí 1.250 Kč do 18. 9. 2020 vč. 1.350 Kč od 19. 9. 2020 vč.
Studenti 1.050 Kč do 18. 9. 2020 vč.
1.150 Kč od 19. 9. 2020 vč.

Cena zahrnuje 8 lekcí po hodině a půl (čistého času; tančíme bez přestávky oproti jiným tanečním školám) a je pro jednu osobu. Přijďte již v párech. Pokud tanečního partnera nebo partnerku teprve hledáte, zkuste využít naší taneční inzerce.

Převodem na účet:
všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Výborné prostředí (teď už i se zrcadly, okny a mikrofonem), skvělí lektoři (Míše to fakt sluší:o)), kdybych nebyl celý duben mimo ČR, šel bych do dalšího levelu... tak snad v červnu nebo na podzim. Díky za bezva kurz (teď si ještě něco pamatovat:o)) Díky:o).“

anonymní hodnocení, dubové taneční