Bambusové taneční
Úroveň základních tanečních jiných škol; pro úplné začátečníky a pro ty, kteří si ze základních tanečních již moc nepamatují.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka
21B319 SO 10.00 - 19.30 Velký sál, Jana Babáka 11 3.7.2021 - 4.7.2021 J. Vláčil zápis
21B320 ČT 10.00 - 19.30 Velký sál, Jana Babáka 11 1.7.2021 - 2.7.2021 J. Vláčil obsazeno

DALŠÍ KURZY - od října 2021 - zápis začne v červenci 2021

Právě probíhá zápis do mimořádných letních dvoudenních tanečních kurzů. Zápis je otevřený pro širokou veřejnost. Kurzy jsou zcela stejné jako běžné pravidelné dvouměsíční taneční, jen zkoncentrované do dvou dnů po šesti tanečních hodinách. Jednotlivé výukové bloky budou časově rozděleny takto: 10:00 až 12:00, 14:00 až 16:30 a 18:00 až 19:30 hodin. Fyzicky to zvládnete v pohodě - mrkněte do naší fotogalerie zde na webu. Je tam složka se soustředěním Standard 2020, kterého se zúčastnilo i několik dříve narozených a denní počet hodin byl dokonce osm. I v jednotlivých blocích budou patřičné přestávky, aby to všichni dobře zvládli. O pauzách bude k dispozici malý sál, kde budete moci na přinesené karimatce relaxovat. Prozatím je limit každého kurzu 9 párů na velký sál, tedy prostor je obrovský. Je potřeba respirátor, covid test a nemít žádné příznaky respiračních onemocnění. Budeme intenzivně větrat, k dispozici máme desinfekci rukou.

Kurzovné: dospělí 1.350 Kč, studenti 1.150 Kč

Pokud u nás máte zaplacené kurzovné z podzimu, přihlaste se do vybraného termínu a do poznámky tuto skutečnost uveďte. Vaši platbu s novým kurzem v plné výši spárujeme. Nic nedoplácejte, přestože nové kurzovné je již vyšší.

Prozatím je vypsáno jen několik prvních kurzů. Podle Vašeho zájmu vypíšeme další dvoudenní termíny. Pokud byste raději absolvovali tradiční kurz rozložený do osmi lekcí a dvou měsíců, počkejte opět do podzimu, kdy budeme zahajovat novou sezónu. Konkrétní termíny říjnových kurzů budeme vypisovat přibližně v červenci. Stačí tedy jen počkat a zapsat se později.

Pokud je něco nejasného, kdykoli prosím volejte 776 746 372 (Jindřich Vláčil) nebo 608 962 583 (Renata Vláčilová), rádi Vám všechno podrobně vysvětlíme.

************************************************************

TANČÍME V MALÝCH SKUPINKÁCH. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

V tomto kurzu se seznámíte se základy společenských tanců. Půjde o tance blues, waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, čača, jive, polka, mambo, slowrock a další. V každém tanci se naučíte jeho základní krok a také základní jednoduché figury. Získáte první zkušenosti z hlediska vnímání hudebního rytmu. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do DUBOVÝCH tanečních.

Získáte první jistotu v tanci a časem budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "Dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL

Leden 2022?; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od listopadu 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 17. 9. 2021!

Dospělí 1.350 Kč do 17. 9. 2021 vč. 1.450 Kč od 18. 9. 2021 vč.
Studenti 1.150 Kč do 17. 9. 2021 vč.
1.250 Kč od 18. 9. 2021 vč.

Cena zahrnuje 8 lekcí po hodině a půl (čistého času; tančíme bez přestávky oproti jiným tanečním školám) a je pro jednu osobu. Přijďte již v párech. Pokud tanečního partnera nebo partnerku teprve hledáte, zkuste využít naší taneční inzerce.

Převodem na účet:
všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Zatím nejlepší kurz, který se věnuje technice a provedení a ne spoustě kroků, které se časem zapomenou. Vyhovuje nám probírat max. 2 tance za lekci, více stejně splyne dohromady.“

anonymní hodnocení, cedrové taneční

E-mail pro instrukce k platbě

Zadejte platný e-mail, na který Vám zašleme instrukce k uhrazení přihlášky za oba partnery dohromady.

odesílání... odesílání přihlášky...