Bambusové taneční
Úroveň základních tanečních jiných škol; pro úplné začátečníky a pro ty, kteří si ze základních tanečních již moc nepamatují.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka
22B353 SO 10.00 - 19.30 Velký sál, Jana Babáka 11 30.7.2022 - 31.7.2022 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od října 2022 - zápis začne v červenci 2022

TANČÍME V MALÝCH SKUPINKÁCH. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Časový rozvrh na víkend:
sobota i neděle: 10:00 - 12:00, 14:00 - 16:30, 18:00 - 19:30

V tomto kurzu se seznámíte se základy společenských tanců. Půjde o tance blues, waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, čača, jive, polka, mambo, slowrock a další. V každém tanci se naučíte jeho základní krok a také základní jednoduché figury. Získáte první zkušenosti z hlediska vnímání hudebního rytmu. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do DUBOVÝCH tanečních.

Získáte první jistotu v tanci a časem budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich "Dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL

Listopad 2022?; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od listopadu 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 14. 7. 2022!

Dospělí 1.450 Kč do 14. 7. 2022 vč. 1.550 Kč od 15. 7. 2022 vč.
Studenti 1.250 Kč do 14. 7. 2022 vč.
1.350 Kč od 15. 7. 2022 vč.

Cena zahrnuje 8 lekcí po hodině a půl (čistého času; tančíme bez přestávky oproti jiným tanečním školám) a je pro jednu osobu. Přijďte již v párech. Pokud tanečního partnera nebo partnerku teprve hledáte, zkuste využít naší taneční inzerce.

Převodem na účet:
všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Kurz se mi velmi líbí, velice kladně hodnotím učení správných kroků a přeučování „hupsání“ z výuky předchozích škol. Líbí se mi i přístup lektorů. Velká spokojenost. Možná bych zvýšila i intenzitu např. na 2x týdně.“

Jana, dubové taneční

E-mail pro instrukce k platbě

Zadejte platný e-mail, na který Vám zašleme instrukce k uhrazení přihlášky za oba partnery dohromady.

odesílání... odesílání přihlášky...