Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Erika / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 07. 2021

Ahoj :)) touto cestou bych si ráda našla tanečního partnera, který má už jistou zkušenost s tancem. Dříve jsem šest let závodně tancovala latinu a standard, ale už dlouhou dobu se tanci nevěnuji a ráda bych se k němu opět vrátila. Spoustu jsem toho zapomněla a potřebuji k sobě partnera, který mě povede (ne já jeho) a společně se tak rychleji posuneme dál, nebráním se ani opětovnému závodění. Jsem z Brna, 25 let, 158 cm!! (malá, drobná). Budu se těšit na reakce :)

Odpovědět na inzerát

Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 07. 2021

Hledám taneční partnerku, může být i začátečník. Já jsem již pokročilejší kurzy absolvoval, ale časem jsem asi vše zapomněl. Mám 49 roků a 183 cm výšku, štíhlá postava.

Odpovědět na inzerát

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 06. 2021

Hledám taneční partnerku na tanec, základní kroky obvládám, ale chci jít dál .... Jsem 55/180/80. Snad na podzimní kurz. :-)

Odpovědět na inzerát

Luděk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 31. 05. 2021

Dobrý den. Jsem snaživý, ale nijak mimořádně talentovaný tanečník. Je mi 57 let, jsem vyšší štíhlé postavy 187/79, sportující a snad i mladšího vzezření. Před pár lety jsem v Brně absolvoval vícero tanečních kurzů různé úrovně, poslední tři roky jsem bohužel již netančil. Tanec mne baví, rád bych to na parketu zase zkusil. Klidně i od začátku.

Odpovědět na inzerát

Zdeněk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 27. 05. 2021

Ahoj, hledám partnerku na základní, bambusové taneční (ať už letní víkendový kurz nebo na podzim - co vyjde :) ). Tančit neumím, takže špetka trpělivosti je výhodou, ale učím se rychle. :) Je mi 33, měřím 180cm do oblohy a rád od tebe "uslyším" na mailu. :)

Odpovědět na inzerát

tanečník z Brna / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 05. 2021

Ahoj, hledám milou holku, která se chce ve volném čase věnovat společenskému tanci. Baví mě hlavně standard, ale nebráním se i latinskoamerickým tancům. Neočekávám od toho nic navíc, jenom příjemně strávený čas při hudbě. V mladosti jsem tančil soutěžně (C - latina, B - standard), kdyby byl zájem tak by jsem rád zašel i na soutěž. Mám 30 let, výška 183cm, váha 80kg.

Odpovědět na inzerát

Jiří, Brno / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 24. 03. 2021

Hledám stálou partnerku pro argentinské tango, klidně od začátků a postupně dál. I na praktika, milongy, workshopy (až to bude možné)... Věk není rozhodující, já VŠ 190/88, 62 roků. Brno: I'm looking for partner (women) for tango argentino, may be from beginning and follow up. Also prakticas, milongas, workshops (at covid-free time)... Age is not important, me 62 yo, 190/88.

Odpovědět na inzerát

Laďa / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 14. 03. 2021

Ahoj, jsem velmi fyzicky nevyčerpatelný chlapík, který kdysi pár let tančil. Aktuálně mi je 32 a moc rád bych se po těch 13 letech chtěl k tomu vrátit. Víc jak Standard mám raději Latinu Chtěl bych trochu začít s pohybem jinak než jízdou na kole apod. a dostat se zpět do formy, protože už teď mi začíná růst pupek a toho bych se rád zbavil :D :D :D Pokud jsi na tom aspoň trochu podobně a navíc z Brna (či okolí) jako já, tak mi napiš a něco vymyslíme a něco s tím uděláme.

Odpovědět na inzerát