Tomáš / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 10. 2019

Tanec je zdroj radosti. Dříve jsem trochu tančil, ale hlavně mě to bavilo. Hledám taneční partnerku, se kterou bych si tanec zase připomněl a zatančil si - jen tak pro radost. Raději bych zkusil základní taneční lekce, ale úplné dřevo myslím nejsem. Já 38 let, 175 cm, bez podpatků :-D Budu se těšit na případné setkání. Tomáš. Brno

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 10. 2019

Ahoj, jsem Michal (28 let, 189 cm) a hledám partnerku na pokročilejší taneční kurzy. Na střední škole jsem absolvoval základní taneční a poté jsem ještě asi 2 roky aktivně tančil (včetně předtančení na plesech). Nyní bych se chtěl k tanci vrátit.

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 10. 2019

Zdravím taneční partnerky, nenašla by se nějaká do tancirny, na ples či třeba i na taneční kurz.. Já 34let 173 cm.. Mám za sebou pokročilé tanecni Pavel

Eva / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 10. 2019

Ahoj, jsem Eva (18 let, 168cm) a hledám tanečního partnera, na střední škole jsem absolvovala taneční kurz a následně navazující bronzový. Bohužel už se nenašel tanečník, s kterým bych mohla pokračovat dále. Budu ráda, když se mi ozveš...

Vendula / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 06. 10. 2019

Ahoj, jmenuji se Vendy, je mi 22 let, měřím 174 cm a už rok aktivně trénuji standard a latinu. Hledám tanečního partnera z Brna a okolí, který by byl ochotný trénovat třikrát týdně a časem vyjet i na soutěž.

Milan / hledá partnerku

03. 10. 2019

HLEDÁM....... Zdenka E-mail: ant.z.@centrum.cz.................odpovídal jsem, ale nejde to. ASI je špatná adresa. Argentinské tango, - rad bych se naučil tančit s milou štíhlou ženou do 63let, nebo klasiké tance. Kdysi jsem rád tančil standart i latinu. Rád bych se k tanci zase vrátil. Máš ráda taneční pohyb-napiš.

Miluše Vyorálková / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 01. 10. 2019

Ahoj, je mi 42, 168/64, vloni jsem tady v Esu absolvovala první dvě úrovně - bambus a dub, bylo to moc prima. Ráda bych zopákla nebo se posunula kousek dál. Míla

Jana Šťastná / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 29. 09. 2019

Ahoj , jmenuji se Jana, 40, let , pár kilo navíc, hledám tanečního partnera , který by si se mnou zopakoval základní kroky a standardní tance, ps: tanec beru jako relax od práce, najdu takového ?

Jiří / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 28. 09. 2019

Ahoj, jsem v druháku na VUT v Brně (20 let, 183 cm, 60 kg i s oblekem). Mám blízko k hudbě a divadlu a rád bych si rozšířil obzory o tanec. Středoškolské taneční jsem absolvoval před pěti lety, a přestože bych si asi ještě na něco vzpomněl, za pokročilého se nepovažuji. Tančit bych se chtěl učit hlavně pro zábavu, a proto víc než zkušenosti u partnerky ocením trpělivost a smysl pro humor. Kde, kam, kdy, jak bychom se dohodli. Ozvi se pokud máš zájem ;) Jiří

Peter / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 24. 09. 2019

Ahoj, jsem z Brna a hledám taneční partnerku pro standardní tance a latino. I když jsem začátečník, rychle se učím a při každé příležitosti si rád zatancuji. Mám 37 let, 179cm a 83kg. Peter

Jan / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 09. 2019

Ahoj, je mi 22 a hledám taneční partnerku vyšší postavy, alespoň tak se 175 cm a na úrovni stříbro či vyšší. Já mám za sebou solný kurz, takže kroky dáme dohromady v tančírně a třeba se i domluvíme na kurzu.

Šárka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 19. 09. 2019

Ahoj, jsem Šárka 46/162 a hledám tanečního partnera pro občasnou návštěvu páteční tančírny v TŠ Starlet. Mám za sebou bronzové taneční a tanec mě baví. Těším se na odpověď.