Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Kuba / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 21. 11. 2017

Ahoj, jsem Kuba je mi 23 let, měřím 182 cm sportovní postavy. Rád bych našel taneční partnerku pro dubové taneční a pokračovat co nejdále. Dřív jsem tančil ale po ztrátě předchozí taneční part. jsem přestal a proto chci nastoupit zpět do dubových. :) Jsem otevřený všem nabídkám, ovšem musíš brát tanec vážně a ne hned po první lekci skončit. Měli by jsme k sobě výškově pasovat, takže pokud jsi vyšší ani nepiš. :) Jinak jsem společenský, usměvavý, sportovně založený (fotbal, florbal, kolo, běh, plavání a spoustu dalšího). V případě zájmu mě neváhej hned kontaktovat. :)

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 19. 11. 2017

Ahoj, hledam tanecni partnerku do dubovych tanecnich a pripadne i do tancirny. Je mi 25 a merim 175cm.

Odpovědět na inzerát

Michal / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 11. 2017

Ahoj, měřím 172 cm 23 let. Hledám taneční partnerku pro občasné víkendové tancování v Tančírnách. Vytancované mám Zlaté taneční.

Odpovědět na inzerát

Svatava / hledá partnera

15. 11. 2017

Zdravím vespolek! Před rokem jsem absolvovala dubové taneční, ráda bych si je zopakovala a pak pokračovala ve zdolávání dalších dřevin. Vítám i partnera pro individuální lekce s lektorem. Je mi 32 let, měřím 172 cm a umím výborně chválit :-)

Odpovědět na inzerát

Pavla / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 11. 2017

Ahoj hledám tanečního partnera do bambusových tanečních (čt 17:00-18:30), Je mi 31 let, měřím 176cm. Pokud budeš mít zájem, napiš. Pěkný den Pavla

Odpovědět na inzerát

Radim / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 11. 2017

Ahoj, hledám partnerku do dubových tanečních. Je mi 30 let, měřím 176 cm. Mám za sebou bambusové taneční. Budu rád, když se ozveš:-) Radim

Odpovědět na inzerát

Viktor / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 11. 11. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do kurzu bambusových tanečních. Nějraději bych začaal ještě ted do 15 listopadu. Je mi 23 let a mám za sebou základní taneční na střední škole. Pokud budeš mít zájem, napiš a můžem se domluvit.

Odpovědět na inzerát

Mirek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 11. 11. 2017

Hledám štíhlou partnerku do 58let. Záměr, naučit se argentínské tango. Umím, rád tančím waltz, jive chacha, blues, valčík,polka, tango, foxtrot, slowfox. Argentínské tango prostě zatím neumím.

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 11. 2017

Ahoj, hledam tanecni partnerku do dubovych tanecnich a pripadne i do tancirny. Je mi 25 a merim 175cm.

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 02. 11. 2017

Do dubového, příp. i cedrového kurzu začínajícího v listopadu - prosinci a do tančírny hledám aktivního tanečníka kolem 60 let, kterého tanec baví - věk není důležitý. Štíhlá, 162 cm, mírně pokročilá. Díky

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 27. 10. 2017

Mam za sebou tanecni parkrat az po zlato+, ale neni s kym tancovat. Takze jestli nemas s kym vyrazit na ples, na tancirnu, nebo potrebujes zaskok na nejakou hodinu v tanecnich, nebo se chces pustit do celeho kurzu a nemas s kym, dej vedet! Honza, VS, 33/178, normalni postava a siroky usmev :-)

Odpovědět na inzerát

Zdeněk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 26. 10. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do kurzu společenských tanců (standard, latina), případně rád zajdu i na nějaké workshopy dalšch tanců. Já mám za sebou pokračovací taneční pro dospělé ve Starletu (solné taneční - ale rád bych si zopakoval hlavně nižší úrovně) a dva kurzy Salsy. Štíhlá postava 179cm, 31let. Tak uvidíme se na parketu? :)

Odpovědět na inzerát