Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Thomas PERIN / hledá partnerku

(kraj Praha) / 23. 09. 2021

Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.cz). E-mail: thomasperin@seznam.cz Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu. Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se zamítnutím vašich souboru. Jsme skupina financních odborníku, kterí vám pomohou s cástkou, kterou potrebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Poskytujeme pujcky od 1 mesíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 CZK. Naše úroková sazba je 2% rocne, zde jsou oblasti, kde vám mužeme pomoci: * Financní * Hypotecní úver * Investicní pujcka * Auto pujcka * Konsolidacní dluh * Úhrada kreditu * Osobní pujcka * Jste zaregistrováni * Banky zakazujte a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a musíte **** kontaktovat me a já vám pomužu. E-mail: thomasperin@seznam.cz

Odpovědět na inzerát

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 21. 09. 2021

Ahoj, rád bych touto cestou našel slečnu která by si šla ráda zatančit nebo se zdokonalit v tanci. Jestli jsi začátečník nebo pokročilá na tom nesejde. Hlavně ať je sranda. 27 let 173 cm

Odpovědět na inzerát

Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 19. 09. 2021

Ahoj Hledám partnerku na lekce začátečníků nebo mírně pokročilých (mám za sebou klasické středoškolské taneční). Jsem student, 23 let, 185 cm vysoký, štíhlé postavy. Budu se těšit na reakce a na společný tanec :-)

Odpovědět na inzerát

Žaneta / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 12. 09. 2021

Ahoj hledám partnera na nedělní lekce začátečníků/Brno. Žaneta 28

Odpovědět na inzerát

Zdeněk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 07. 09. 2021

Zdravím. :) Hledám partnerku do bambusových tanečních na volný středeční termín. Je mi 33, 180cm do oblak, zkušenosti s tancem bych rád nabral zde. :) Pokud hledáš a vyhovuje ti tento termín, budu rád za odpověď. :)

Odpovědět na inzerát

Helena / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 02. 09. 2021

Je tu někdo pokročilejší středního věku (48+), kdo by rád zavítal do tančírny, příp. mě doprovodil na plesy a další taneční akce, nebo se rád naučil něco nového? Třeba argentinské tango?

Odpovědět na inzerát

Marek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 30. 08. 2021

Ahoj, hledám partnerku pro tančení v podzimních lekcích, tančírnách nebo pro argentinské tango. Já jsem tančil před dvěma lety ve stříbrných tanečních a rok argentinské tango v Brně. Je mi 33, výška 178 cm.

Odpovědět na inzerát

Jiří, Brno / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 27. 08. 2021

Hledám stálou partnerku pro argentinské tango v Brně, klidně od začátků a postupně dál. I na praktika, milongy, workshopy... Věk není rozhodující, já VŠ 190/88, 62 roků. Brno: I'm looking for partner (women) for tango argentino, may be from beginning and follow up. Also prakticas, milongas, workshops... Age is not important, me 62 yo, 190/88.

Odpovědět na inzerát

Monča / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 08. 08. 2021

Ahoj, hledám tanečního partnera do navazujících tanečních, které jsou ve čtvrtek v 18.15. Budou tam chodit i moji přátelé jako pár. Mám za sebou základní taneční a ráda bych pokračovala. Je mi 28 let, mám 173 cm, štíhlá postava. Očekávám, že u tance bude dobrá nálada a hlavně si to užijeme :-). Užij si krásný zbytek léta a třeba se uvidíme v září! Monča

Odpovědět na inzerát

Jirka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 06. 08. 2021

Zdravím. Jsem mladý, 185 cm vysoký muž normální postavy. Hledám tanečního partnera, životního jsem již našel, který bude vést. Preferoval bych vyšší postavy než jsem já, děkuji. Už se těším na náš tanec :-)

Odpovědět na inzerát

Erika / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 07. 2021

Ahoj :)) touto cestou bych si ráda našla tanečního partnera, který má už jistou zkušenost s tancem. Dříve jsem šest let závodně tancovala latinu a standard, ale už dlouhou dobu se tanci nevěnuji a ráda bych se k němu opět vrátila. Spoustu jsem toho zapomněla a potřebuji k sobě partnera, který mě povede (ne já jeho) a společně se tak rychleji posuneme dál, nebráním se ani opětovnému závodění. Jsem z Brna, 25 let, 158 cm!! (malá, drobná). Budu se těšit na reakce :)

Odpovědět na inzerát

Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 07. 2021

Hledám taneční partnerku, může být i začátečník. Já jsem již pokročilejší kurzy absolvoval, ale časem jsem asi vše zapomněl. Mám 49 roků a 183 cm výšku, štíhlá postava.

Odpovědět na inzerát