Milan / hledá partnerku

19. 08. 2019

Argentinské tango, - rad bych se naučil tančit s milou štíhlou ženou do 63let, nebo klasiké tance. Kdysi jsem rád tančil standart i latinu. Rád bych se k tanci zase vrátil. Máš ráda taneční pohyb-napiš.

Marek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 18. 08. 2019

Ahoj, jsem Marek, rád tancuji a hledám partnerku, která taky. Tančím standard i latinu pro zábavu v tančírnách, zkusil bych třeba taneční klub. Je mi 31 a měřím 180 cm. Mám za sebou stříbrné taneční a rád bych pokračoval dál.

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 13. 08. 2019

Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochoten se mnou absolvoval bambusové taneční (poslední taneční na střední před mnoha lety) Protože nemám prakticky žádný základ, ,,hodila" by se mi tedy slečna , která by byla velmi (VELMI) trpělivá . 25 let, 192 cm. Budu se těšit :)

Kateřina / hledá partnera

13. 08. 2019

Ahoj, rada bych nasla partnera na vic nez zaklady. Mam za sebou bronzovy kurz, naucila jsem se stribro pri tancirnach. Jsem rychle ucenliva. Hlavne kdyz mam fajn partnera, ktery ma semnou trpelivost. Rada tancim, fakt moc a moc rada. Chodim 1-2 tydne do tancirny. Vyjimecne 3x. :)) Jsem pracujici studentka a svuj volny cas chci vyuzit lepe nez vubec zadnym tancem nebo tancem u ktereho se nudim. Mam 24 a 169cm. Tesim se, kdyz mi odepisete. :))

Dominik / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 10. 08. 2019

Ahoj, je mi 22 let (178cm), jsem pracující student a mám za sebou dubové taneční. Hledám nadšenou taneční partnerku, která si ráda zatančí alespoň dvakrát do týdne. Rád si s Tebou klidně zopakuji dubové taneční a neváhám tančit i mimo ně. Tanec je mé šťěstí :) Těším se na Tvou odpověď. Dominik

Milan / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 06. 08. 2019

Ahoj, jmenuju se Milan a hledám partnerku na standard a latinu, ideálně na dubovou úroveň. Chci se tanci věnovat dlouhodobě, ale mým cílem je si ho hlavně užít, takže žádné zázraky ode mě nečekejte :-) Je mi 23 let a měřím 186 cm, těším se na odpovědi :)

Anička / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 02. 08. 2019

Ahoj! Je mi 21 a jsem pracující studentka s velkou láskou k tanci. Mám za sebou základní a bronzové taneční a moc ráda bych své taneční schopnosti rozvíjela s někým sympatickým a stejně nadšeným do tance jako jsem já sama. :) Chtěla bych zkusit primárně latinské tance a bachatu. Pokud máš zájem, určitě dej vědět! :)

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 29. 07. 2019

Ahoj,půjdeš si se mnou zatančit?Já 49,160 Miluji tanec který mi naplňuje zároveň i život

Tereza / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 12. 07. 2019

Hledam tanecniho partnera na standard a na latinu.Je mi 32 let, merim 176 cm, vaha 62 kg. Na veku partnera mi nezalezi..Na skole jsem absolvovala zakladni az stribrne tanecni a rada bych v tanci pokracovala..Tesim se na odpovedi

Andrea / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 05. 07. 2019

Ahojky, hledám tanečního partnera. Je mi 23 let a už od mala bylo mým snem tančit latinské tance. Chtěla bych si sen splnit, ale nemám však ským. Byla bych ráda kdyby se našel někdo, kdo by byl ochoten to semnou zkusit a měl by trpělivost. Jsem celkem i živel a někdy až moc. Těším se.

Míša / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 05. 07. 2019

Ahoj, jmenuji se Míša a jsem z Brna, je mi 31 a jsem absolutní dřevo :-) pro začáteční kurz hledám partnera, který by se do toho se mnou se smíchem pustil. P.S. mnoho trpělivosti nutné, ale jsem učenlivá :-)

Ondřej / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 03. 07. 2019

Ahoj, hledám sympatickou taneční partnerku s chutí do tance? Je mi 25 let, výška 180cm.