Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 01. 12. 2022

Hledám mladší, příjemnou a pohybově nadanou taneční partnerku do kurzu nebo do pátečních tančíren v Brně. Mám štíhlou postavu, jsem v krásném středním věku.

Zuzana Pavlíková / hledá partnera

26. 11. 2022

Ahoj, je mi 19 let a hledám tanečního partnera do mírně pokročilých tanečních. Na střední škole jsme absolvovala klasické taneční a následně pokročilé. Dnes již studuji vysokou, ráda bych si odpočinula od školy tancem a trochu mákla na sobě. Měřím 165 cm a mám plnější postavu. Hezký den Zuzana

Martin / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 21. 11. 2022

Ahoj, mám rád tanec a chci si oživit pár kroků. Proto hledám do začátečních nebo mírně pokročilých kurzů slečnu do páru. Je mi 25 let a měříme 195 cm.

Kateřina / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 17. 11. 2022

Ahoj, po dvouleté pauze hledám partnera převážně na standard do tančírny, ale třeba i do kurzu pro zopakování. V Esu mám vytančené všechny kurzy až do hobíků, chvíli jsem chodila na tréninky do TK Orel Telnice, ale nezávodila jsem. Měřím 164 cm, 32 let.

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 11. 2022

Hledám taneční partnerku na standard a hlavně na "latinu". Malé zkušenosti mám, ale chci asi začít znovu .... Je mi 57 let a měřím 180 centimetrů (štíhlý :-) ). Petr

Martin / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 14. 11. 2022

Ahoj, rád bych našel taneční partnerku na občasné zajití do tančírny, případně i na nějaký kurz. Mám za sebou cedrový kurz, takže lehce pokročilý. Rád bych se i posouval tanečně dál, ale závodní kariéru neplánuji. 189 cm, 31y, hubená postava

Klára Podimáková / hledá partnera

21. 10. 2022

Ahoj, jmenuji se Klára. Je mi 31 let, měřím 160 cm. Tančila jsem v TK Bohuslava Matyáše v Kolíně, jak standard, tak latinu. V obou kategorií mám třídu E. Kromě toho jsem trénovala formace. Hledám tanečního partera, se kterým chtěla dosáhout účasti na prestižních soutěžích, např. Prague Open, Brno Open, Czech Dance Open a Blackpoolu. "Per ardua ad Astra."

Barbora / hledá partnera

(kraj Olomoucký) / 21. 10. 2022

Ahoj, jmenuji se Bára a je mi 20 let. S podpadky měřím 179cm, plnoštíhlá postava. Hledám partnera do bambusových nebo dubových taneční. Dva roky zpátky jsem prošla dvakrát základními a jednou pokračovacími tanečními. Základy tedy mám, ale v případě dubových si možná budu něco potřebovat zopakovat. Pro okamžitou odpověď piš na IG: barborasajova

Barbora / hledá partnera

(kraj Olomoucký) / 20. 10. 2022

Evgenia / hledá partnera

17. 10. 2022

Hi, I am Evgenia, I am 42 years old, height 175 cm. I am looking for a dance partner to start dancing as a beginner.

František / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 10. 2022

Ahoj, jmenuji se František, je mi 25 let, výška cca 166 cm. Hledám taneční partnerku do kurzu pro začátečníky. Rád bych se znovu naučil tančit a natrénoval si základní taneční kroky s partnerkou. Příští rok na svatbě sestřenice chci konečně pořádně tancovat a možná zůstat u tance i dlouhodobě.

Dana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 08. 10. 2022

Ahoj, hledam tanecniho partnera pro zatcatecky kurz. S tancem nemam zadne zkusenosti. Jmenuji se Dana, 44 let a vyska 178 cm.