Eva Horňáčková / hledá partnera

13. 02. 2020

Ahoj, je mi 17 a hledám partnera na latinu. jsem úplný začátečník, takže spíš někoho trpělivého. jsem 166 cm vysoká a vážím 55 kg.

Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 02. 2020

Ahoj, je mi 35 a měřím asi 180 cm a hledám taneční partnerku do tanečního kurzu pro začátečníky. Jsem začátečník tak kdyby byla nějaká trpělivá tanečnice. :-)

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 02. 2020

Ahoj, hledám taneční partnerku do základního bambusového kurzu. Je mi 37 let a měřím 186 cm. Budu se těšit na odpověd.

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 11. 02. 2020

Hledám tanečního partnera ve věku 60 až 70 let (věk není rozhodující) do kurzu salsy v TŠ Starlet (Starlet nemá Seznamku). Nejsem začátečnice, ale můžu začít od začátku. Štíhlá seniorka, 162 cm.

Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 05. 02. 2020

Hledám taneční partnerku do 35 roků do kurzu nebo do tančírny. Nejsem začátečník, je mi 50 let, 73 kg, výška 184 cm, štíhlá postava. Určitě bych si někdy chtěl zatancovat i na soutěžích.

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 01. 02. 2020

Ahoj,hledám partnera k tanci. Já 49/160 Ozvi se pokud miluješ hudbu a tanec který ti dává jiskru a radost.

Hana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 29. 01. 2020

Ahoj, hladám tanečního partnera do základního bambusového kurzu. Kdysi jsem chodila do tanečních, ale už to nějakých pár let bude, takže si z toho moc nepamatuju. Je mi 28 a měřím nějakých 168cm

Denisa / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 28. 01. 2020

Ahoj, hledám v Brně tanečního partnera na standard a latinu, který má za sebou po základních alespoň 1 pokračovací kurz (z libovolné taneční školy), ideálně aspoň 2. Chodím do kurzů, kde si piluje hlavně technika, a máme tam zoufalý nedostatek chlapů, takže dost holek musí na hodinách tančit samo. Páry tu nejsou pevně určené, je možné vyzkoušet, která partnerka bude vyhovovat. Kurz je pro věkovou kategorii 16-30 a většina holek jsme tam okolo 170 cm. Kurz nemá pevný počet týdnů, takže je "nekonečný" a je možné se přidat kdykoliv.

Anna / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 18. 01. 2020

Moc ráda tančím a to klasické a country tance....ale ráda se naučím i jiné tance,jenom kdyby se našel taneční partner pro mě. Jsem sice starší,ale na parketu to umím....Anna 64/158

Renata / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 12. 01. 2020

Najde se galantní tanečník věk 45+/ vyšší postavy, který by chtěl oprášit své zkušenosti z tanečních ze střední školy? Zn. Ráda tančící 45+/173cm

Kateřina / hledá partnera

08. 01. 2020

Ahoj, hledám tanečního partnera hlavně do tančíren. Neříkám, že se to může změnit. Záleží, jak se nám bude spolu tančit. Před Vánocemi jsme dochodila/ dotančila stříbrný tedy cedrový kurz. V lednu nastupuji do zlata tedy palisandrové, ale netuším, jestli se to dá srovnávat. Ráda tančím, naplňuje mě to, uvolňuje, vyčistí hlavu :) Tak jestli chceš, ozvi se. Je mi 24 a měřím 169cm.

Erik / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 08. 01. 2020

Ahoj, hľadám partnerku do bambusovej tanečnej (od februára) odhodlanú a namotivovanú to dotiahnuť až....do konca kurzu :). Mám za sebou cedrovú tanečnú (asi pred 2 rokmi, a snáď všetko som stihol zabudnúť), a vtedy ma tanec fakt chytil, takže ak máš podobné nadšenie pre tanec a odhodlanie vychodiť väčšinu (ak nie všetky) kurzy v ese, určite sa ozvi ;), mám 28 a 172cm.