Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Eva / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 10. 01. 2021

Ahoj, jsem velmi energické děvče, které několik let tančilo závodně (dostala jsem se na samotnou hranici skupiny B). Nyní je mi 27 a už dobrých 6 let netancuji, protože nemám partnera. Vždycky jsem ale milovala latinu, chodila jsem na sólo kurzy pro zábavu, ale už mi to nestačí. Chtěla bych po večerech trochu potrénovat a dostat se zpět do formy, jinak ze mě za pár let bude líná velryba XP Pokud jsi pokročilý nadšenec z Brna (či okolí) jako já, ozvi se a něco spácháme ;)

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

29. 12. 2020

Ahoj, hledám tanečního partnera, který by se mnou po uvolnění covidové situace chodil do tanečních :) je mi 23, jsem úplný začátečník, do tanečních jsem nechodila. Jsem docela vysoká, 175 cm, tak bych byla ráda za někoho vyššího, i když podpatky moc nenosím. Díky za případné odpovědi))

Odpovědět na inzerát

Dagmar / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 12. 2020

Dobrý den, je mi 18 roků a hledám tanečního partnera nejlépe alespoň se základními tanečními zkušenostmi. Tanec je mou vášní a ráda bych si šla příležitostně zatančit do tančírny možná i do tanečních. Taneční jsem absolvovala nedávno (základ a bronz) Kroky si ještě asi pamatuji. ALE Mám 179 cm + podpatky... Já vím hledám jehlu v kopce sena, ale tak snad se poštěstí. Dagmar

Odpovědět na inzerát

Anna / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 12. 2020

Ahoj, hledám motivovaného tanečního partnera, který věří, že dobrým tanečníkem se člověk může stát kdykoliv, nehledě na věk :). Mám 22 let, studuji VŠ a ráda bych se tanci začala věnovat co nejvíc, samozřejmě dle časových možností nás obou. Mým snem je si zatančit na soutěži :) Najdu? Děkuji za případné nabídky :)).

Odpovědět na inzerát

Jakub / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 12. 2020

Zdravím hledám taneční partnerku věk 17-18 let

Odpovědět na inzerát

Svatava / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 11. 2020

Ahoj, možná hledám bílého jednorožce, ale můj optimismus mi říká, že někde pobíhá. Ráda bych tanečního partnera, který má chuť soutěžit ve standardu. Je mi 35 let, měřím 172 cm, sportovní postava. Závodit jsem začala nedávno, doma mám z první (a zatím poslední) soutěže medaili z třídy E. Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědět na inzerát

Naděžda / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 18. 10. 2020

Zdravím, rozhodla jsem se vrátit ke svému koníčku, kterým vždy byl tanec. Proto k sobě hledám partnera, který má okolo 50ti let, na latinu a standart. Já měřím 152 cm, ale zvládnu vysoké podpatky. ;)

Odpovědět na inzerát

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 09. 10. 2020

Ahoj, take miluji tanec, ale covid nám to dnes docela komplikuje...Pavel VS 180/80/40 ;-)

Odpovědět na inzerát

Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 05. 10. 2020

Hledám taneční partnerku, může být i začátečník, věk do 40 let. Mám 183/52, nejsem začátečník.

Odpovědět na inzerát

Kateřina / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 04. 10. 2020

Ahoj, jsem členkou taneční skupiny a pro změnu a oživení jsme se teď začali věnovat trochu standardu a latině. Hodil by se nám nějaký ten muž, který již něco umí, ale rád se učí. Jedná se o některé středy, vždy cca od 19. Procházíme tance vždy úplně od základu, přidáváme nějaké zajímavé prvky. Časem bychom třeba mohli společně na tančírnu. Nic se neplatí, děláme to pro radost :) Jestli by tě to zajímalo, dej vědět :) Katy (Brno)

Odpovědět na inzerát

Tomáš / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 28. 09. 2020

Ahoj. Jmenuju se Tomáš a je mi 26let. Hledám taneční partnerku, zhruba v mém věku, do bambusových tanečních. Měřím asi 185cm. Budu se těšit. Tomáš

Odpovědět na inzerát

Lenka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 09. 2020

Ahoj, hledam tanecniho partnera do zakladnich bambusovych tanecnich. Jsem z Brna, 167 cm,stihla. Z tanecnich uz toho moc nevim,tak si to chci ozivit. Pekne dny. Lenka

Odpovědět na inzerát