Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Jiří, Brno / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 24. 03. 2021

Hledám stálou partnerku pro argentinské tango, klidně od začátků a postupně dál. I na praktika, milongy, workshopy (až to bude možné)... Věk není rozhodující, já VŠ 190/88, 62 roků. Brno: I'm looking for partner (women) for tango argentino, may be from beginning and follow up. Also prakticas, milongas, workshops (at covid-free time)... Age is not important, me 62 yo, 190/88.

Odpovědět na inzerát

Romana Jana / hledá partnera

(kraj Praha) / 16. 03. 2021

Máte financní starosti. Nabízíme financní pujcky, pujcky na nemovitosti, investicní pujcky, pujcky na auta, osobní pujcky a pro všechny projekty jednotlivcum a obchodníkum od 5 000 EUR do 5 000 000 EUR všem vážným lidem nebo tem, kterí potrebují financovat svuj projekt bez jakékoli zálohy. Naše úroková sazba je 3% rocne. S našimi informovanými a spolehlivými právními službami získáte svou pujcku hned po kontaktu. napište na adresu: kdfin11@gmail.com Whatsapp +19704801402

Odpovědět na inzerát

Laďa / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 14. 03. 2021

Ahoj, jsem velmi fyzicky nevyčerpatelný chlapík, který kdysi pár let tančil. Aktuálně mi je 32 a moc rád bych se po těch 13 letech chtěl k tomu vrátit. Víc jak Standard mám raději Latinu Chtěl bych trochu začít s pohybem jinak než jízdou na kole apod. a dostat se zpět do formy, protože už teď mi začíná růst pupek a toho bych se rád zbavil :D :D :D Pokud jsi na tom aspoň trochu podobně a navíc z Brna (či okolí) jako já, tak mi napiš a něco vymyslíme a něco s tím uděláme.

Odpovědět na inzerát

Eva / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 10. 01. 2021

Ahoj, jsem velmi energické děvče, které několik let tančilo závodně (dostala jsem se na samotnou hranici skupiny B). Nyní je mi 27 a už dobrých 6 let netancuji, protože nemám partnera. Vždycky jsem ale milovala latinu, chodila jsem na sólo kurzy pro zábavu, ale už mi to nestačí. Chtěla bych po večerech trochu potrénovat a dostat se zpět do formy, jinak ze mě za pár let bude líná velryba XP Pokud jsi pokročilý nadšenec z Brna (či okolí) jako já, ozvi se a něco spácháme ;)

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

29. 12. 2020

Ahoj, hledám tanečního partnera, který by se mnou po uvolnění covidové situace chodil do tanečních :) je mi 23, jsem úplný začátečník, do tanečních jsem nechodila. Jsem docela vysoká, 175 cm, tak bych byla ráda za někoho vyššího, i když podpatky moc nenosím. Díky za případné odpovědi))

Odpovědět na inzerát

Dagmar / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 12. 2020

Dobrý den, je mi 18 roků a hledám tanečního partnera nejlépe alespoň se základními tanečními zkušenostmi. Tanec je mou vášní a ráda bych si šla příležitostně zatančit do tančírny možná i do tanečních. Taneční jsem absolvovala nedávno (základ a bronz) Kroky si ještě asi pamatuji. ALE Mám 179 cm + podpatky... Já vím hledám jehlu v kopce sena, ale tak snad se poštěstí. Dagmar

Odpovědět na inzerát

Anna / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 13. 12. 2020

Ahoj, hledám motivovaného tanečního partnera, který věří, že dobrým tanečníkem se člověk může stát kdykoliv, nehledě na věk :). Mám 22 let, studuji VŠ a ráda bych se tanci začala věnovat co nejvíc, samozřejmě dle časových možností nás obou. Mým snem je si zatančit na soutěži :) Najdu? Děkuji za případné nabídky :)).

Odpovědět na inzerát

Jakub / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 12. 2020

Zdravím hledám taneční partnerku věk 17-18 let

Odpovědět na inzerát

Svatava / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 11. 2020

Ahoj, možná hledám bílého jednorožce, ale můj optimismus mi říká, že někde pobíhá. Ráda bych tanečního partnera, který má chuť soutěžit ve standardu. Je mi 35 let, měřím 172 cm, sportovní postava. Závodit jsem začala nedávno, doma mám z první (a zatím poslední) soutěže medaili z třídy E. Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědět na inzerát