Cedrové taneční
Úroveň stříbrných tanečních jiných škol; pro pokročilé, kteří mají za sebou naše dubové či jiné bronzové taneční.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka
22C102 ČT 18.15 - 19.45 Velký sál, Jana Babáka 11 6.10.2022 - 1.12.2022 V. Valíček obsazeno

DALŠÍ KURZY - od listopadu 2022 - zápis začne v říjnu 2022

TANČÍME V MALÝCH SKUPINKÁCH. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na DUBOVÉ taneční. U společenských tanců blues, waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, cha cha, rumba, samba, jive, polka a dalších si zopakujete figury, které již znáte a pak se v každém z nich naučíte několik nových pěkných figur. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do PALISANDROVÝCH tanečních.

Získáte dobrou jisotu v tanci a časem budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich Dřevěných kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

Duben 2023?; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od listopadu 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 16. 9. 2022!

Dospělí 1.650 Kč do 16. 9. 2022 vč. 1.750 Kč od 17. 9. 2022 vč.
Studenti 1.450 Kč do 16. 9. 2022 vč.
1.550 Kč od 17. 9. 2022 vč.

Převodem na účet:
všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Výborný. Stručné a jasné vysvětlení tanečních kroků, osobní přístup k tanečním párům. Několika tanečními školami jsem již prošel - patříte ke špičce.“

Zdeněk, cedrové taneční