Cedrové taneční
Úroveň stříbrných tanečních jiných škol; pro pokročilé, kteří mají za sebou naše dubové či jiné bronzové taneční.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
20C82 ÚT 20.30 - 22.00 Velký sál, Jana Babáka 11 4. 2. 2020 J. Vláčil zápis
20C83 ST 18.15 - 19.45 Velký sál, Jana Babáka 11 5. 2. 2020 J. Vláčil zápis
20C84 ČT 20.00 - 21.30 Malý sál, Jana Babáka 11 6. 2. 2020 K. Daněk zápis

DALŠÍ KURZY - od dubna 2020 - zápis začne v únoru 2020

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na DUBOVÉ taneční. U společenských tanců blues, waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, cha cha, rumba, samba, jive, polka a dalších si zopakujete figury, které již znáte a pak se v každém z nich naučíte několik nových pěkných figur. Dozvíte se také něco o historii a původu jednotlivých tanců. Získáte kvalitní technické základy pro postup do PALISANDROVÝCH tanečních.

Získáte dobrou jisotu v tanci a časem budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich Dřevěných kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

5. 4. 2020; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od března 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 17. 1. 2020!

Dospělí1.300 Kč do 17. 1. 2020 vč. 1.400 Kč od 18. 1. 2020 vč.
Studenti1.200 Kč do 17. 1. 2020 vč. 1.300 Kč od 18. 1. 2020 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva; neplatí od 1. dne kurzu.
  2. Převodem na účet:
    všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
    všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Líbí se mi, že hned od začátku dbáte na správné držení, rytmizaci. Pan Jindřich Vláčil má pěkný hlas (je mu dobře rozumět), mluví zřetelně a pomalu, což je při vysvětlování výhoda.“

anonymní hodnocení, kuřimské taneční