Dárkové poukazy
Taneční kurz jako dárek!

Věnujte Vašim známým či blízkým dárkovou poukázku. Poukázku personalizujeme přesně podle Vašich představ - může být na celý taneční kurz, na individuální lekce, do tančírny, na konkrétní finanční částku, na přípravu svatebního tance, atd.

Jak objednat a uplatnit dárkovou poukázku:

1. Na adresu renata.vlacilova@tanecniskolaeso.cz zašlete objednávku a specifikujte účel poukázky, jméno obdarovaného a další relevantní detaily.
  2. E-mailem obdrženou poukázku vytiskněte, případně vyzvedněte hotovou poukázku u nás v TŠ - záleží na domluvě.
  3. Předejte poukázku obdarovanému.
  4. Pokud je poukázka vystavena na celý kurz, obdarovaní se přihlásí do vybraného termínu a do přihlášky uvedou, že kurzovné bylo hrazeno poukázkou. V případě individuálních lekcí domluví obdarovaní termín e-mailem na renata.vlacilova@tanecniskolaeso.cz.
  5. Obdarovaní vezmou poukázku na 1. lekci kurzu a předají ji při prezenci lektorovi.

Více informací najdete u Ing. Jindřicha Vláčila, MBE.