Taneční klub Eso HOBBY
Pokračování pro absolventy našich mahagonových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
19HB5 NE 20.00 - 21.30 Velký sál, Cejl 76 1. 12. 2019 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od února 2020 - zápis začne v prosinci 2019

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Po absolvování Mahagonových tanečních můžete dále pravidelně tančit v našem tanečním klubu Eso HOBBY. Věnujeme se standardu i latině a ve všech tancích individuálně pracujeme na technickém zlepšování Vašich vazeb. Příjemný dlouhodobý společný koníček.

Budete hvězdami například v naší tančírně Eso ORIGINAL.

31. 1. 2020; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od prosince 2019 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 15. 11. 2019!

Dospělí1.300 Kč do 15. 11. 2019 vč. 1.400 Kč od 16. 11. 2019 vč.
Studenti1.200 Kč do 15. 11. 2019 vč. 1.300 Kč od 16. 11. 2019 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva; neplatí od 1. dne kurzu.
  2. Převodem na účet:
    všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
    všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Celý kurz se nesl v přátelském a komorním duchu. Doporučuji pro začátečníky. Lektor má opravdu trpělivost.“

Tomáš, dubové taneční