Taneční klub Eso HOBBY
Pokračování pro absolventy našich mahagonových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Termín kurzu Lektor Poznámka
20HB8 NE 20.30 - 22.00 Velký sál, Jana Babáka 11 11.10.2020 - 29.11.2020 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od prosince 2020 - zápis začne v říjnu 2020

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Po absolvování Mahagonových tanečních můžete dále pravidelně tančit v našem tanečním klubu Eso HOBBY. Věnujeme se standardu i latině a ve všech tancích individuálně pracujeme na technickém zlepšování Vašich vazeb. Příjemný dlouhodobý společný koníček.

Budete hvězdami například v naší tančírně Eso ORIGINAL.

5. 12. 2020; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od listopadu 2020 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 18. 9. 2020!

Dospělí 1.350 Kč do 18. 9. 2020 vč. 1.450 Kč od 19. 9. 2020 vč.
Studenti 1.250 Kč do 18. 9. 2020 vč.
1.350 Kč od 19. 9. 2020 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva; neplatí od 1. dne kurzu.
  2. Převodem na účet:
    všechny bambusové kurzy: 1163749133/0800
    všechny ostatní kurzy: 4034956033/0800
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celá jména a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Výborný kurz, díky lektorům za individuální kecání do tance :) čím víc lektorů, tím víc much si všimnou.“

anonymní hodnocení, dubové taneční

E-mail pro instrukce k platbě

Zadejte platný e-mail, na který Vám zašleme instrukce k uhrazení přihlášky za oba partnery dohromady.

odesílání... odesílání přihlášky...