Taneční klub Eso HOBBY
Pokračování pro absolventy našich Mahagonových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka
18HB1 NE 20.30 - 22.00 Velký sál, Cejl 76 2. 12. 2018 J. Vláčil zápis

DALŠÍ KURZY - od února 2019 - zápis začne v prosinci 2018

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Po absolvování Mahagonových tanečních můžete dále pravidelně tančit v našem tanečním klubu Eso HOBBY. Věnujeme se standardu i latině a ve všech tancích individuálně pracujeme na technickém zlepšování Vašich vazeb. Příjemný dlouhodobý společný koníček.

Budete hvězdami například v naší tančírně Eso ORIGINAL.

7. 2. 2019; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h. Vstupné v předprodeji 300 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních, 400 Kč pro ostatní. Na místě o 50 Kč více. Předprodej vstupenek od ledna 2019 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do 16. 11. 2018!

Dospělí1.290 Kč do 16. 11. 2018 vč. 1.390 Kč od 17. 11. 2018 vč.
Studenti1.160 Kč do 16. 11. 2018 vč. 1.260 Kč od 17. 11. 2018 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Při platbě v hotovosti 5% sleva; neplatí od 1. dne kurzu.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.

„Líbí se mi, že hned od začátku dbáte na správné držení, rytmizaci. Pan Jindřich Vláčil má pěkný hlas (je mu dobře rozumět), mluví zřetelně a pomalu, což je při vysvětlování výhoda.“

anonymní hodnocení, kuřimské taneční