Renata / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 12. 01. 2020

Najde se galantní tanečník věk 45+/ vyšší postavy, který by chtěl oprášit své zkušenosti z tanečních ze střední školy? Zn. Ráda tančící 45+/173cm

Kateřina / hledá partnera

08. 01. 2020

Ahoj, hledám tanečního partnera hlavně do tančíren. Neříkám, že se to může změnit. Záleží, jak se nám bude spolu tančit. Před Vánocemi jsme dochodila/ dotančila stříbrný tedy cedrový kurz. V lednu nastupuji do zlata tedy palisandrové, ale netuším, jestli se to dá srovnávat. Ráda tančím, naplňuje mě to, uvolňuje, vyčistí hlavu :) Tak jestli chceš, ozvi se. Je mi 24 a měřím 169cm.

Erik / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 08. 01. 2020

Ahoj, hľadám partnerku do bambusovej tanečnej (od februára) odhodlanú a namotivovanú to dotiahnuť až....do konca kurzu :). Mám za sebou cedrovú tanečnú (asi pred 2 rokmi, a snáď všetko som stihol zabudnúť), a vtedy ma tanec fakt chytil, takže ak máš podobné nadšenie pre tanec a odhodlanie vychodiť väčšinu (ak nie všetky) kurzy v ese, určite sa ozvi ;), mám 28 a 172cm.

Pepa / hledá partnerku

08. 01. 2020

Ahoj, hledám taneční partnerku pro dubový/bronzový kurz a případně i tančírnu. Už jsem ho loni absolvoval, ale rád bych si ho zopakoval a pak se posunul dál :) Je mi 28 let a chtěl bych chodit na nedělní kurz.

Aleš / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 01. 2020

Ahoj, tímto hledám taneční partnerku na základní kurzy v Brně. Je mi 27 a měřím 178 s 80kg. Zkoušel jsem zatím jen Lindy Hop, ale klasika se mi hodí přeci jen častěji...

Luděk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 02. 01. 2020

Jmenuji se Luděk, měřím 187 cm a jsem štíhlé postavy. Rád sportuji. Ač jsem mladšího vzezření, 55 let mi již bylo. Před pár lety jsem v Brně absolvoval několik tanečních kurzů různé úrovně, poslední dva roky jsem bohužel již netančil. Jsem snaživý tanečník, ale za talentovaného se rozhodně nepovažuji. Tanec mne baví, rád bych to na parketu zase zkusil.

Lenka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 26. 12. 2019

Jmenuji se Lenka 40let, chci se učit tancovat a hledám tanečního partnera, který je ochoten začít od základního kurzu, ale nejsem úplné dřevo

Alena / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 06. 12. 2019

Hledám tanečního partnera na Silvestra v Brně. Nezávazně, chci si hezky zatančit a dobře se bavit. Mám za sebou několikery taneční v různých tanečních školách. To ale není podstatné. Důležitější je, že tančím moc ráda a ještě raději se nechávám vést.

Jiří / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 30. 11. 2019

BRNO: Hledám stálou partnerku pro argentinské tango, klidně od začátků a postupně dál. I na praktika, milongy, workshopy... Věk není rozhodující, já VŠ 190/88, 60 roků. Brno: I'm looking for partner (women) for tango argentino, may be from beginning and follow up. Also prakticas, milongas, workshops... Age is not important, me 60 yo, 190/88.

Pavel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 26. 11. 2019

Jmenuji se Pavel, je mi 31/180 sportovní postavy. Touto cestou hledam tanecní partnerku, ktera by zasla do zancirny/kurz. Před pár lety jsem absolvoval základní tanecní a klidně bych si je rád zopakoval. Občas chodím na hodiny bachaty, tak můžeme vyzkoušet i to. Tančit chci pro zábavu a zpestřeni všedních dnů. Budu rád, když se ozveš

Tom / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 18. 11. 2019

Ahoj, hledám nadšenou, ale především trpělivou partnerku, nejlépe do základních tanečních v Brně. Před mnoha a mnoha lety jsem taneční absolvoval, ale asi bude nejlepšít zapomenout staré návyky a začít od 0. Já 48/190, čas ideálně v Po večer.

Lucie / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 11. 2019

Ahoj je mi 36/168 hledam partnera na tanecni kurzy v Brne. Zatim mam za sebou pouze zakladni solo kroky a bronzove tanecni pred mnoha lety :)