Hana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 29. 01. 2020

Ahoj, hladám tanečního partnera do základního bambusového kurzu. Kdysi jsem chodila do tanečních, ale už to nějakých pár let bude, takže si z toho moc nepamatuju. Je mi 28 a měřím nějakých 168cm

Denisa / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 28. 01. 2020

Ahoj, hledám v Brně tanečního partnera na standard a latinu, který má za sebou po základních alespoň 1 pokračovací kurz (z libovolné taneční školy), ideálně aspoň 2. Chodím do kurzů, kde si piluje hlavně technika, a máme tam zoufalý nedostatek chlapů, takže dost holek musí na hodinách tančit samo. Páry tu nejsou pevně určené, je možné vyzkoušet, která partnerka bude vyhovovat. Kurz je pro věkovou kategorii 16-30 a většina holek jsme tam okolo 170 cm. Kurz nemá pevný počet týdnů, takže je "nekonečný" a je možné se přidat kdykoliv.

Anna / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 18. 01. 2020

Moc ráda tančím a to klasické a country tance....ale ráda se naučím i jiné tance,jenom kdyby se našel taneční partner pro mě. Jsem sice starší,ale na parketu to umím....Anna 64/158

Renata / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 12. 01. 2020

Najde se galantní tanečník věk 45+/ vyšší postavy, který by chtěl oprášit své zkušenosti z tanečních ze střední školy? Zn. Ráda tančící 45+/173cm

Kateřina / hledá partnera

08. 01. 2020

Ahoj, hledám tanečního partnera hlavně do tančíren. Neříkám, že se to může změnit. Záleží, jak se nám bude spolu tančit. Před Vánocemi jsme dochodila/ dotančila stříbrný tedy cedrový kurz. V lednu nastupuji do zlata tedy palisandrové, ale netuším, jestli se to dá srovnávat. Ráda tančím, naplňuje mě to, uvolňuje, vyčistí hlavu :) Tak jestli chceš, ozvi se. Je mi 24 a měřím 169cm.

Erik / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 08. 01. 2020

Ahoj, hľadám partnerku do bambusovej tanečnej (od februára) odhodlanú a namotivovanú to dotiahnuť až....do konca kurzu :). Mám za sebou cedrovú tanečnú (asi pred 2 rokmi, a snáď všetko som stihol zabudnúť), a vtedy ma tanec fakt chytil, takže ak máš podobné nadšenie pre tanec a odhodlanie vychodiť väčšinu (ak nie všetky) kurzy v ese, určite sa ozvi ;), mám 28 a 172cm.

Pepa / hledá partnerku

08. 01. 2020

Ahoj, hledám taneční partnerku pro dubový/bronzový kurz a případně i tančírnu. Už jsem ho loni absolvoval, ale rád bych si ho zopakoval a pak se posunul dál :) Je mi 28 let a chtěl bych chodit na nedělní kurz.