Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Marek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 18. 08. 2019

Ahoj, jsem Marek, rád tancuji a hledám partnerku, která taky. Tančím standard i latinu pro zábavu v tančírnách, zkusil bych třeba taneční klub. Je mi 31 a měřím 180 cm. Mám za sebou stříbrné taneční a rád bych pokračoval dál.

Odpovědět na inzerát

Michal / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 13. 08. 2019

Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochoten se mnou absolvoval bambusové taneční (poslední taneční na střední před mnoha lety) Protože nemám prakticky žádný základ, ,,hodila" by se mi tedy slečna , která by byla velmi (VELMI) trpělivá . 25 let, 192 cm. Budu se těšit :)

Odpovědět na inzerát

Kateřina / hledá partnera

13. 08. 2019

Ahoj, rada bych nasla partnera na vic nez zaklady. Mam za sebou bronzovy kurz, naucila jsem se stribro pri tancirnach. Jsem rychle ucenliva. Hlavne kdyz mam fajn partnera, ktery ma semnou trpelivost. Rada tancim, fakt moc a moc rada. Chodim 1-2 tydne do tancirny. Vyjimecne 3x. :)) Jsem pracujici studentka a svuj volny cas chci vyuzit lepe nez vubec zadnym tancem nebo tancem u ktereho se nudim. Mam 24 a 169cm. Tesim se, kdyz mi odepisete. :))

Odpovědět na inzerát

Dominik / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 10. 08. 2019

Ahoj, je mi 22 let (178cm), jsem pracující student a mám za sebou dubové taneční. Hledám nadšenou taneční partnerku, která si ráda zatančí alespoň dvakrát do týdne. Rád si s Tebou klidně zopakuji dubové taneční a neváhám tančit i mimo ně. Tanec je mé šťěstí :) Těším se na Tvou odpověď. Dominik

Odpovědět na inzerát

Milan / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 06. 08. 2019

Ahoj, jmenuju se Milan a hledám partnerku na standard a latinu, ideálně na dubovou úroveň. Chci se tanci věnovat dlouhodobě, ale mým cílem je si ho hlavně užít, takže žádné zázraky ode mě nečekejte :-) Je mi 23 let a měřím 186 cm, těším se na odpovědi :)

Odpovědět na inzerát

Anička / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 02. 08. 2019

Ahoj! Je mi 21 a jsem pracující studentka s velkou láskou k tanci. Mám za sebou základní a bronzové taneční a moc ráda bych své taneční schopnosti rozvíjela s někým sympatickým a stejně nadšeným do tance jako jsem já sama. :) Chtěla bych zkusit primárně latinské tance a bachatu. Pokud máš zájem, určitě dej vědět! :)

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 29. 07. 2019

Ahoj,půjdeš si se mnou zatančit?Já 49,160 Miluji tanec který mi naplňuje zároveň i život

Odpovědět na inzerát

Tereza / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 12. 07. 2019

Hledam tanecniho partnera na standard a na latinu.Je mi 32 let, merim 176 cm, vaha 62 kg. Na veku partnera mi nezalezi..Na skole jsem absolvovala zakladni az stribrne tanecni a rada bych v tanci pokracovala..Tesim se na odpovedi

Odpovědět na inzerát

Andrea / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 05. 07. 2019

Ahojky, hledám tanečního partnera. Je mi 23 let a už od mala bylo mým snem tančit latinské tance. Chtěla bych si sen splnit, ale nemám však ským. Byla bych ráda kdyby se našel někdo, kdo by byl ochoten to semnou zkusit a měl by trpělivost. Jsem celkem i živel a někdy až moc. Těším se.

Odpovědět na inzerát

Míša / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 05. 07. 2019

Ahoj, jmenuji se Míša a jsem z Brna, je mi 31 a jsem absolutní dřevo :-) pro začáteční kurz hledám partnera, který by se do toho se mnou se smíchem pustil. P.S. mnoho trpělivosti nutné, ale jsem učenlivá :-)

Odpovědět na inzerát

Ondřej / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 03. 07. 2019

Ahoj, hledám sympatickou taneční partnerku s chutí do tance? Je mi 25 let, výška 180cm.

Odpovědět na inzerát

Edita / hledá partnera

(kraj Zlínský) / 02. 07. 2019

Ahoj, hledám tanečního partnera do TK Rokaso Uherské Hradiště. Třída: TPV, ale klidně bych se chtěla zlepšovat a časem i nějaká ta okolní soutěž. Je mi 17 let, výška 160 bez podpatků, štíhlé postavy. Taneční průprava: od mala jsem tančila a po dobu ZŠ jsem dělala balet. Prošla jsem základní i pokračovací taneční kurzy a začala jsem chodit do tanečního klubu. Bylo by dobré mít alespoň trochu průpravu na LAT i STT. Těším se na odpověď.

Odpovědět na inzerát