Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Jirka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 06. 08. 2021

Zdravím. Jsem mladý, 185 cm vysoký muž normální postavy. Hledám tanečního partnera, životního jsem již našel, který bude vést. Preferoval bych vyšší postavy než jsem já, děkuji. Už se těším na náš tanec :-)

Odpovědět na inzerát

Erika / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 07. 2021

Ahoj :)) touto cestou bych si ráda našla tanečního partnera, který má už jistou zkušenost s tancem. Dříve jsem šest let závodně tancovala latinu a standard, ale už dlouhou dobu se tanci nevěnuji a ráda bych se k němu opět vrátila. Spoustu jsem toho zapomněla a potřebuji k sobě partnera, který mě povede (ne já jeho) a společně se tak rychleji posuneme dál, nebráním se ani opětovnému závodění. Jsem z Brna, 25 let, 158 cm!! (malá, drobná). Budu se těšit na reakce :)

Odpovědět na inzerát

Jirka / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 07. 2021

Hledám taneční partnerku, může být i začátečník. Já jsem již pokročilejší kurzy absolvoval, ale časem jsem asi vše zapomněl. Mám 49 roků a 183 cm výšku, štíhlá postava.

Odpovědět na inzerát

Petr / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 06. 2021

Hledám taneční partnerku na tanec, základní kroky obvládám, ale chci jít dál .... Jsem 55/180/80. Snad na podzimní kurz. :-)

Odpovědět na inzerát

Luděk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 31. 05. 2021

Dobrý den. Jsem snaživý, ale nijak mimořádně talentovaný tanečník. Je mi 57 let, jsem vyšší štíhlé postavy 187/79, sportující a snad i mladšího vzezření. Před pár lety jsem v Brně absolvoval vícero tanečních kurzů různé úrovně, poslední tři roky jsem bohužel již netančil. Tanec mne baví, rád bych to na parketu zase zkusil. Klidně i od začátku.

Odpovědět na inzerát

Zdeněk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 27. 05. 2021

Ahoj, hledám partnerku na základní, bambusové taneční (ať už letní víkendový kurz nebo na podzim - co vyjde :) ). Tančit neumím, takže špetka trpělivosti je výhodou, ale učím se rychle. :) Je mi 33, měřím 180cm do oblohy a rád od tebe "uslyším" na mailu. :)

Odpovědět na inzerát

tanečník z Brna / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 16. 05. 2021

Ahoj, hledám milou holku, která se chce ve volném čase věnovat společenskému tanci. Baví mě hlavně standard, ale nebráním se i latinskoamerickým tancům. Neočekávám od toho nic navíc, jenom příjemně strávený čas při hudbě. V mladosti jsem tančil soutěžně (C - latina, B - standard), kdyby byl zájem tak by jsem rád zašel i na soutěž. Mám 30 let, výška 183cm, váha 80kg.

Odpovědět na inzerát