Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Arpád / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 23. 07. 2020

Hledám taneční partnerku na standartní (i latinský) tanec (návštěva kurzů, soustředění, individuální lekce). Mám za sebou několik kurzů až po cedrovou úroveň včetně. Je mi 55 let, výška 176cm, atletické postavy.

Odpovědět na inzerát

Jitka / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 16. 07. 2020

Hledám tanečního partnera (15-18 let) na standard a latinu, nejlépe někdo z Brna, klidně po tanečních. Zatím tančím 11 měsíců a příští rok bych si chtěla zkusit zasoutěžit, rozhodně mi ale nevadí zopakovat si vše od začátku. Měřím 175 cm.

Odpovědět na inzerát

Karel / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 29. 06. 2020

Ahoj, hledám touto cestou taneční partnerku pro zářijový kurz do bambusových tanečních. Jsem úplný začátečník, chtěl bych se naučit tancovat a nemám partnerku. Jsem 170 cm vysoký sportovní postavy. Uvítal bych partnerku stejné výšky a štíhlé postavy. věk 18-35 let. Předem děkuji za odpovědi, mějte se fajn. ;-)

Odpovědět na inzerát

Helena / hledá partnera

28. 06. 2020

Najde se tu muž středního věku (cca 45 - 60) a výšky, který rád tancuje a chtěl by se v tancování nejen zdokonalit, ale třeba se i naučit něco nového? Hledám partnera do letních tančíren, příp. jako doprovod na další taneční akce dle dohody (plesy, workshopy, kurzy). Jsem VŠ 166/58 kg

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 14. 06. 2020

Ahoj, jsem aktivní a miluji tanec i procházky v přírodě. Mám ráda cestování, poznávání nových zemí a kultur.

Odpovědět na inzerát

Jiří / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 19. 05. 2020

BRNO: Hledám stálou partnerku pro argentinské tango, klidně od začátků a postupně dál. I na praktika, milongy, workshopy... Věk není rozhodující, já VŠ 190/88, 61 roků. Brno: I'm looking for partner (women) for tango argentino, may be from beginning and follow up. Also prakticas, milongas, workshops... Age is not important, me 61 yo, 190/88.

Odpovědět na inzerát