Plesy taneční školy Eso

Kdy:20. 4. 2024 od 19.30 do 24.00 hodin, sál otevřen od 19.00
Kde:Dělnický dům, Brno Židenice, Jamborova 65 ...mapa
Vstupné:

studenti do 25 let včetně a senioři od 65 let včetně: 300 Kč, ostatní 450 Kč.

Na sebe:oblečení společenské, případně s doplňky evokujícími preferovaný letní relax či sport (nepovinné)
Zázemí:šatna, občerstvení, parkoviště, MHD
Uvádí:Jindřich Vláčil a tým TŠ Eso
Předprodej vstupenek:od března 2024 - v centru TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty; pro rezervaci pište SMS na 776 746 372

Budete tančit na velkém prostoru, poznáte některé méně známé společenské tance a skvěle se pobavíte. Součástí programu jsou profesionální ukázky různých tanečních stylů, videoprojekce s taneční tématikou atd. a také malé výherní rozlosování. Máte se na co těšit!

Dělnický dům Brno