Ebenové taneční
Pro absolventy našich mahagonových tanečních.

Kurz Den Čas Místo Začátek Lektor Poznámka

DALŠÍ KURZY - od prosince 2017 - zápis začne v říjnu 2017

NEJBLIŽŠÍ EBENOVÝ KURZ poběží od prosince 2017!

Tančíme v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny naše kurzy vedeme se SPECIÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ.

Tento kurz svojí náplní navazuje na MAHAGONOVÉ taneční. U společenských tanců waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, čača, rumba, samba, jive a paso doble budeme dále prohlubovat Vaše taneční umění. Můžeme zkusit i některé ze zapomenutých tanců jako např. bossa nova, lambada, charleston apod.

Věříme, že po absolvování našich "dřevěných" kurzů se mnozí z Vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso ORIGINAL.

25. 11. 2017; Dělnický dům Židenice, Jamborova 65, Brno; 19 - 24h.
V předprodeji 220 Kč pro aktuální účastníky Dřevěných tanečních a pro studenty, 320 Kč pro ostatní. Na místě o 30 Kč více.
Předprodej vstupenek od října 2017 v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty. Pro rezervaci pište SMS na 776746372.

Sleva při přihlášení a zaplacení do ... upřesníme později.

Dospělí1.250 Kč do 12. 9. 2017 vč. 1.350 Kč od 13. 9. 2017 vč.
Studenti1.100 Kč do 12. 9. 2017 vč. 1.200 Kč od 13. 9. 2017 vč.

1. V hotovosti v TŠ Eso v aktuální provozní době - viz kontakty.
  2. Převodem na účet číslo: 1163749133/0800.
    Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a číslo kurzu. Kurzovné odesílejte nejlépe v jedné částce za celý pár.
  3. V hotovosti na první lekci kurzu, pokud nemůžete využít ani jednu z prvních dvou možností platby.

„Perfektní kurz, moc jsem se naučila, vlídné a trpělivé vedení lektory Barča je nejlepší a Jindra je super!“

anonymní hodnocení, dubové taneční