Taneční seznamka
najděte správného partnera

Taneční seznamka slouží k nalezení tanečního partnera či partnerky. Je zabezpečena proti spamovým robotům. Pokud sháníte taneční protějšek, stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání se zpráva uloží a bude viditelná na internetu. Vaše e-mailová adresa nebude nikomu zobrazena, dokud sami neodpovíte nebo ji sami nevložíte do inzerátu. Odpovědi jsou zasílány e-mailem zadavateli inzerátu.

Seznam inzerátů


Radim / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 11. 2017

Ahoj, hledám partnerku do dubových tanečních. Je mi 30 let, měřím 176 cm. Mám za sebou bambusové taneční. Budu rád, když se ozveš:-) Radim

Odpovědět na inzerát

Viktor / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 11. 11. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do kurzu bambusových tanečních. Nějraději bych začaal ještě ted do 15 listopadu. Je mi 23 let a mám za sebou základní taneční na střední škole. Pokud budeš mít zájem, napiš a můžem se domluvit.

Odpovědět na inzerát

Mirek / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 11. 11. 2017

Hledám štíhlou partnerku do 58let. Záměr, naučit se argentínské tango. Umím, rád tančím waltz, jive chacha, blues, valčík,polka, tango, foxtrot, slowfox. Argentínské tango prostě zatím neumím.

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 08. 11. 2017

Ahoj, hledam tanecni partnerku do dubovych tanecnich a pripadne i do tancirny. Je mi 25 a merim 175cm.

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 02. 11. 2017

Do dubového, příp. i cedrového kurzu začínajícího v listopadu - prosinci a do tančírny hledám aktivního tanečníka kolem 60 let, kterého tanec baví - věk není důležitý. Štíhlá, 162 cm, mírně pokročilá. Díky

Odpovědět na inzerát

Honza / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 27. 10. 2017

Mam za sebou tanecni parkrat az po zlato+, ale neni s kym tancovat. Takze jestli nemas s kym vyrazit na ples, na tancirnu, nebo potrebujes zaskok na nejakou hodinu v tanecnich, nebo se chces pustit do celeho kurzu a nemas s kym, dej vedet! Honza, VS, 33/178, normalni postava a siroky usmev :-)

Odpovědět na inzerát

Zdeněk / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 26. 10. 2017

Ahoj, hledám taneční partnerku do kurzu společenských tanců (standard, latina), případně rád zajdu i na nějaké workshopy dalšch tanců. Já mám za sebou pokračovací taneční pro dospělé ve Starletu (solné taneční - ale rád bych si zopakoval hlavně nižší úrovně) a dva kurzy Salsy. Štíhlá postava 179cm, 31let. Tak uvidíme se na parketu? :)

Odpovědět na inzerát

Jana / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 22. 10. 2017

Do kurzu argentinského tanga do TŠ Tangueros a na milongy hledám pokročilejšího tanečníka ve věku kolem 60 let, který má chuť a čas věnovat se tanci i několikrát týdně, Štíhlá, 162 cm.

Odpovědět na inzerát

Elizabeth / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 14. 10. 2017

Ahojte, jsem dvacetiletá studentka (164cm) v prváku v Brně. Společenské tance mě hodně baví a chci nastoupit do nějakého kurzu (za sebou mám začátečnické a bronzové taneční), takže pokud hledáte partnerku, napište mi! ;)

Odpovědět na inzerát

Miroslav / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 12. 10. 2017

Hledám taneční partnerku do 60let, do 167cm , štíhlou na standart, latinu, jaký koliv tanec, rád tančím.

Odpovědět na inzerát

Václav / hledá partnerku

(kraj Jihomoravský) / 06. 10. 2017

Poptávám zde taneční partnerku, se kterou bych zopakoval vše pěkně ze začátku, pokud možno od prosincových kurzů (tzn. bambus), včetně pravidelných návštěv tančírny a rovněž i plesů. Prosím však pouze vážnou zájemkyni (nekuřačku), na níž se dá spolehnout a která ctí domluvy. Já - 32 let, 178 cm, Brno. Již nyní se nemůžu dočkat příjemných večerů vyplněných ladnými pohyby na tanečním parketu právě s Tebou...

Odpovědět na inzerát

Maglan / hledá partnera

(kraj Jihomoravský) / 05. 10. 2017

VS 40/175/53 ml.vzhledu hleda tanecniho partnera na tancirnu i plesy. Budu rada, kdyz se ozves.:-)

Odpovědět na inzerát